21.06.2019, Ref.#: 2019-0113
★★★★★ eCommerce Manager за град София, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

eCommerce Manager за град София

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора.

От създаването си през 2000 година фирма "ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД инвестира над 220 000 000 лв. в производствените си и логистични площи, в непрекъсната модернизация и разширение, в развитие и повишаване на квалификацията на персонала.
Превъзходното качество и дизайн на нашите продукти се потвърждават непрекъснато от независими институции. До момента фирмата е отличавана 3 пъти с наградата „Инвеститор на годината”, а в рамките на наградите Plus X Awards "ЛИБХЕР" постоянно се избира за "Специализирана търговска марка". В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания

  • Висше икономическо образование в областта на маркетинга и продажбите;
  • Опит в продажбите през дигитални платформи (Web shop) на потребителски стоки (B2C) – минимум 5 г.
  • Опит в използването на Информационните технологии (Web shop, дигитални платформи и др.)
  • Владеене на английски език – писмено и говоримо минимум ниво В2 по европейската езикова рамка;
  • Свободно владеене на MS Office вкл. PowerPoint;
  • Изразена способност за комуникация и екипност;
  • Самостоятелна и проактивна личност;

Предимство

  • Предишен опит в управлението на проекти

Основни задължения

  • Изгражда и поддържа база данни по всички теми на eBusiness;
  • Следи тенденциите на пазара и планира дейности съгласно неговите изисквания;
  • Създава и активно развива съществуващите и бъдещите концепции за eBusiness (Платформи) в България, Гърция и региона, като ги съгласува с Търговския директор и Регионалния мениджър;
  • Прилага концепциите за продажба в платформите и бизнес моделите в региона (България, Гърция и др.) като ги съгласува с отговарящите;
  • Определя цените и асортиментите за продажба B2C в региона като ги съгласува с отговарящия за региона;
  • Постигане на цели за оборот и печалба;
  • Свързващо звено за регионална комуникация по всички eBusiness теми;
  • Избира регионалните каналите за продажба и партньори за платформите и бизнес моделите;

Необходими документи

  • Автобиография
  • Мотивационно писмо.

Ние Ви предлагаме

  • Стриктно спазване договореностите между страните;
  • Обучения, свързани с подобряване ефективността при изпълнение на работните задължения;
  • Здравословни и безопасни условия на труд;
  • Вътрешно фирмени отношения, основаващи се на утвърдени правила и процедури;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Социални придобивки.
Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД