11.06.2019
★★★★★ АГЕНТ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ, МИРЕЛА ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

АГЕНТ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Търсим агенти за продажба на жилищни имоти в гр. София. Разполагаме с голяма база данни от готови клиенти за обслужване. Осигуряваме възможност на одобрените кандидати да започнат веднага ефективна работа с клиенти и да печелят още от първата седмица.

Вашите задължения:

  1. Презентиране на недвижими имоти;
  2. Консултации на клиенти във връзка с покупката на недвижими имоти и ипотечно кредитиране;
  3. Организиране и провеждане на срещи с клиенти и огледи на недвижими имоти;
Предлагаме:
  1. Едномесечно първоначално обучение по въвеждаща програма;
  2. Граждански договор при гъвкаво работно време (сами определяте графика си);
  3. Опция за трудов договор и постоянна заплата при спазване на работно време от 09 до 18 часа;
  4. Реални възможности за висок годишен доход - до 75% приход от сделка;
Изискванията към кандидатите са:
  1. Английски или руски език;
  2. Това да бъде основната ви работа при постоянна заетост;
  3. Опит в продажбите и работата с клиенти;
  4. Добри комуникационни умения.
ЕСТЕСТВОТО НА РАБОТАТА Е СЛЕДНОТО:
  • Започвате на чисто, като ползвате целия ни ресурс, опит, подкрепа, финансови възможности, осигурени оферти и клиенти за обслужване.
  • След проведено обучение по програма в централния ни офис в гр. София, основната ви задача е презентирането на оферти за недвижими имоти пред потенциални купувачи.
  • В тази връзка вие осъществявате ежедневна комуникация с клиенти, водите телефонни разговори, изпращате имейли, организирате огледи.
  • Важен момент от работата ви е провеждането на срещи с клиентите, сключването на договори и организирането на преговорите по закупуването на конкретен имот.
  • В преговорите задължително участва мениджърът на екипа, в който работите.
  • Вие можете да разчитате на пълна юридическа подкрепа и подкрепа при воденето на преговорите до успешното реализиране на сделките.
  • Също така, осъществявате контакти с банки, нотариуси, държавни и общински служби, доставчици на услуги, подизпълнители, партньори, конкурентни агенции за недвижими имоти и др.
  • Разрешавате за вашите клиенти много въпроси от битов и организационен характер.
  • Реализирате и отчитате приходи.
  • Колкото повече контакти осъществявате ежедневно, толкова по-голям е доходът ви.
Интервютата с подходящите кандидати се провеждат в централния офис на Мирела ЕООД - бул. България 81В, кв. Манастирски ливади.
За кандидатстване е нужна автобиография на български език и актуална снимка.

Кандидатствай по тази обява
МИРЕЛА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МИРЕЛА ЕООД
Всички обяви на МИРЕЛА ЕООД