11.06.2019
★★★★★ Администратор - Рецепционист/ка, АГППСП - Единство ООД
Месторабота София, Бул. Ген. Тотлебен 67 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 900 до 1300 BGN (Бруто)

Администратор - Рецепционист/ка

Дентална клиника Единство търси да назначи рецепционист/ка
Нашите изисквания към кандидатстващите са:

• Мотивационно писмо
• Организационни умения;
• Подходящо висше образование
• Владеене на чужд език - за предпочитане английски или немски;
• Компютърни умения - интернет, MS Office,
• Образование в сферата на медицината или мениджмънта би било предимство;
• Умения за работа в екип;
• Комуникативност, наблюдателност и концентрация;
• Лоялност, точност, коректност;

Вашите задължения:
• Да посреща и изпраща пациентите и да бъде положително настроен към тях;
• Да комуникира и предразполага пациентите;
• Координиране на работният процес в клиниката, график и административни задачи;
• Приемане на поръчки, плащания към лаборатории и работа с куриери;
• Водене на амбулаторна книга и отчетност на касата;
• Извършване на периодични отчети;
• Водене на документация;
• Работа с дентален софтуер – въвеждане на пациенти, картони, график за прием, работни графици
* Изпълнение на задачи, свързани с ходене из града по инстанции.

Моля изпратете ни автобиография с актуална снимка анфас - тип паспортна!

Кандидатствай по тази обява
АГППСП - Единство ООД  Известие за нови обяви
Повече за АГППСП - Единство ООД
Всички обяви на АГППСП - Единство ООД