11.06.2019, Ref.#: 2019-РП
★★★★★ МОНТАЖНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО, ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Месторабота Радиново; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1300 BGN (Бруто)

МОНТАЖНИЦИ В ПРОИЗВОДСТВО

"ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА" ЕООД е част от международния концерн "ЛИБХЕР". Фирмата принадлежи към направление за бяла техника, което е лидер в сектора. В завода ни до Пловдив работят над 1900 сътрудници. Производството ни обхваща широка гама хладилници и фризери с качество на световно ниво, за които имаме пазари и клиенти.

Изисквания за заемане на длъжността

  • Образование - средно;
  • Готовност за работа на смени (трисменен режим - включително нощна смяна).

Основни задължения

  • Изпълнение на производствените задачи според съответното работно място и производствената програма;
  • Спазване на технологичните изисквания и инструкции;
  • Спазване изискванията, свързани с качеството и безопасната работа.

Необходими документи

  • автобиография.

Ние Ви предлагаме

  • Сигурност, стабилност и коректност в трудово-правните отношения;
  • Брутно възнаграждение - 1300 лв, което включва:
    • - До 15% бонус след първия пълен месец във фирмата
    • - До 10% бонус за присъствие
    • - Добавка за нощен труд – мин. 2 лв. на час
    • - Ваучери за храна – 60 лв.
    • - Добавка за поевтинена храна – 40 лв.
  • Безплатен транспорт или добавка за транспортни разходи;
  • Допълнителна здравна застраховка;
  • Богата социална дейност – футбол, фитнес, плуване, тенис на корт, инициативи свързани с подобряване на околната среда и др.

Кандидатствай по тази обява
ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД
Всички обяви на ЛИБХЕР - ХАУСГЕРЕТЕ МАРИЦА ЕООД