11.06.2019
★★★★★ Експерт, инвеститорски контрол, КАРИ 9 ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1500 BGN (Нето)

Експерт, инвеститорски контрол

Ние сме инвеститорска фирма, която се фокусира върху развитието на в строителството на индустриални и жилищни обекти. Работим в областта на планирането, реализацията и поддръжката на индустриални и логистични площи, офиси и търговски площи.
Нашите услуги включват: от планирането и разработването на проекта до избора на оптималното решение за нуждите на клиента. Предлагаме професионално изпълнение на строителните дейности в определените срокове за договорена фиксирана цена, както и гъвкаво финансиране.
Във връзка с повишения обем дейности, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Задължения и отговорности:
- Да търси, намира и организира фирми подизпълнители на строителни обекти.
- Да следи качеството на работа и сроковете на подизпълнителите и да алармира собственика на дружеството/ адвокатите за проблеми с даден подизъплънител и необходимостта да се предприемат юридически и финансови действия.
- Да наблюдава обектите и да осъществява комуникацията между отделните подизпълнители – част Конструкции, Електро инсталации, ВиК инсталации, довършителни работи и т.н
- Да представлява инвеститора пред общински органи, проектанти и строителен надзор, както и да се грижи за комуникацията между тях.

Изисквания:

- Отлични компютърни умения - MS Office, използването на специализиран софтуер е предимство.
- Шофьорска книжка – кат. Б
- Ползването на английски или друг чужд език ще е предимство
- Лоялност, коректност, дисциплина и надеждност
- Активен и самоинициативен и да има желание за развитие.

Ние предлагаме:

През изпитателния срок

- Стартова заплата – 1 500 лв. нето;
- Служебна кола;
- Отлични условия на труд в работна обстановка с млад екип.
- Работно време: от понеделник до петък.

След 6-я месец

- Перспективи за професионално развитие и дългосрочна кариера.
- Заплата– 2 000 лв. нето + бонусна схема, обвързана с резултатите на обектите, които контролира.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата Автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Фирмата гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
КАРИ 9 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за КАРИ 9 ЕООД
Всички обяви на КАРИ 9 ЕООД