10.06.2019, Ref.#: BG
★★★ Специалист обслужване на клиенти, Sixty K Plc - International Contacts Centres  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Специалист обслужване на клиенти

60K е водеща компания, предоставяща аутсорсинг услуги в сферата „Обслужване на клиенти“, като дейността ни е насочена както към българския, така и към международния пазар. С централен офис в гр. София и втори - в гр. Пловдив, ние осигуряваме обслужване в областта на информационните технологии и техническа подръжка, туризъм, електронна търговия, телекомуникации, финанси и застраховки и др.

В момента в 60K работят над 1500 амбицирани служители, като ние продължаваме своето развитие и растеж както като численост на персонала, така и като покритие на обслужване, което осигуряваме.

Във връзка с разширяване на дейността ни, желаем да се срещнем с мотивирани и отговорни кандидати за позицията

Вашата роля:
Като част от нашия екип, Вие ще поддържате ежедневен контакт с крайните потребители на продукти и услуги, предлагани от нашите клиенти – компании, които заемат водещи позиции на българския пазар в своята сфера на дейност. Вие ще бъдете активна част от нашия отлично структуриран бизнес процес и динамично ежедневие, като основен приоритет ще бъде да предоставяте обслужване на високо ниво, съобразно очакванията и изискванията на вътрешно-утвърдените стандарти в 60K и нашите клиенти.

Задължения и отговорности:
• Поддържане на ежедневен контакт с крайните потребители на продукти и услуги;
• Осигуряване обратна връзка на крайни потребители при постъпило запитване или след обработка на конкретен случай;
• Поддържане на актуална информация в базата данни относно извършени активности и операции;
• Работа със специализиран софтуер, предоставящ запитвания и поддържка на системите за работа.

Изисквания:
• Отлични комуникативни умения;
• Позитивен и отзивчив подход в начина на общуване;
• Умение за работа в динамична среда;
• Възможност за бърза адаптация към променящите се условия;
• Отлична компютърна грамотност – MS Office;
• Отлични умения за приоритизиране и управляване на времето;
• Способност за работа в екип;
• Високо ниво на самодисциплина, конфиденциалност и прецизност към работата.

• Предишен опит в комуникацията и обслужването на клиенти – ще се счита за предимство.

Нашето предложение:
• Отлична работна атмосфера и обкръжение от професионалисти, говорещи различни езици;
• Допълнително бонусно възнаграждение;
• Възможност за работа в страхотен екип, който ще подпомага Вашето кариерно развитие;
• Насърчаващ модел на поведение от мениджъри, целящи Вашето развитие и отлично представяне;
• Обучения, чрез които да подобрявате уменията и способностите си за по-висока ефективност в работния процес;
• Богат пакет от социални придобивки, включително и безплатен служебен транспорт от и до работното място.

Предизвикахме ли интереса Ви?

Изпратите автобиографията си чрез бутона "Кандидатствай".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани и обработени при условията на пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

Допълнителна информация: Ще установим последващ контакт само с одобрените по документи кандидати.
Данните от автобиографията ще бъдат използвани единствено за целите на процеса по подбор.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Sixty K Plc - International Contacts Centres  Известие за нови обяви
Повече за Sixty K Plc - International Contacts Centres
Всички обяви на Sixty K Plc - International Contacts Centres