10.06.2019, Ref.#: jk1
ОФИС СЪТРУДНИК - Сдружение с нестопанска цел, ТОП ИМОТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 1200 BGN (Бруто)

ОФИС СЪТРУДНИК - Сдружение с нестопанска цел

Сдружение с нестопанска цел в туризма търси да назначи технически сътрудник с месторабота в гр. София

1.Основни задължения на кандидатите:
- Отговаря за цялата входяща и изходяща кореспонденция;
- Приема и провежда телефонни разговори;
- Води кореспонденция по електронна поща;
- Подготвя, съставя и оформя документи и писма;
- Съдейства за организирането и провеждането на различни събития, изложения и др.
-Организира и координира срещи и обезпечава протичането им съгласно предварително изготвения за целта график;
- Осигурява административно и секретарско обслужване;
При работата си използва примерни образци, въз основа на които съставя и оформя всички документи и писма.
2. Изисквания към кандидатите:
- Завършено висше или средно образование;
- Високо ниво на езикова грамотност, отлична езикова култура;
- Много добра компютърна грамотност - MS Office – WORD, EXCEL;
- Добър писмен и говорим английски и / или руски език е предимство;
- Умения за работа в екип;
- Работи се от офис, а в определени периоди е възможно да се работи и от дома;
Няма възрастови ограничения за кандидатите.

3. Личностни качества на кандидатите:
- Организираност, точност и прецизност при работа с документи;
- Внимание върху детайлите;
- Отлични организационни умения, способност за степенуване и разпределение на поставените задачи;
- Умения за коректно и навременно поднасяне на информация;
- Добра култура на комуникация и поведение - отзивчивост, любезност, приветливост и търпеливост;
- Отговорно и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
- Конфиденциалност и лоялност;
4. Предимство на кандидатите:
- Владеене на втори чужд език;
- Опит на подобна позиция;
- Препоръки;
Необходими документи за кандидатстване:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ТОП ИМОТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ТОП ИМОТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ТОП ИМОТИ БЪЛГАРИЯ ЕООД