10.06.2019, Ref.#: IB10062019
★★★★★ Графичен дизайнер, Ес Ди Ай Груп ООД - офис София  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ГРАФИЧЕН ДИЗАЙНЕР

Ако искате да развивате Вашите умения в една нова, интересна и престижна област, присъединете се към нашия екип!

Станете част от екипа на най-големия застрахователен брокер в България!

Ние, от SDI, постоянно се стремим да подобряваме начина, по-който визуално представяме компанията и нейните услуги на потребителите и да усъвършенстваме посланията, с които достигаме до нашите клиенти. Имаме нужда от позитивни и мотивирани хора, с които заедно да развиваме корпоративната идентичност на компанията и да създаваме все по-добър дизайн, в разнообразни форми и приложения.

SDI е първият застрахователен брокер, създал верига от офиси за застрахователни и финансови услуги на територията на Република България. От 2012 г. компанията е застрахователен брокер №1 по данни на Комисията за финансов надзор.
През 2019 г. SDI спечели призовото място сред брокерите в конкурса "Застрахователен брокер на годината”, "Застраховател на годината" и "Пенсионноосигурително дружество на годината”. През тази година компанията бе обявена и за любима марка на българите в единствената по рода си потребителска класация „Любимите марки”. Дружеството има присъствие в 34 града и предлага продуктите на водещите застрахователни компании в над 180 офиса.

Ако Вие притежавате:

  • Отлично владеене на програмите Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. Владеенето на CorelDraw е предимство.
  • Компютърна грамотност (Word, Excel, PowerPoint).
  • Креативност и иновативно мислене.
  • Умение за съсредоточаване и работа върху най-малкия детайл при създаване на нов дизайн или адаптиране на съществуващ.
  • Умения за работа в екип.

Вашите задължения ще включват:

  • Изготвяне различни печатни материали като брошури, плакати, листовки, билбордове, визитни картички и др.
  • Обработка на дигитални изображения.
  • Създаване на рекламни визии за различни дигитални канали като социални мрежи, сайтове, YouTube, Google и др.
  • Участие в проектирането и брандиране на нови офиси.
  • Участие при създаването на нови рекламни кампании и изработването на съответните визии.
  • Изработка на визии, необходими за интернет сайта на компанията.

Ние Ви предлагаме:

  • Динамична работа в лидера сред застрахователните брокери в България;
  • Дружеството осигурява добра работна атмосфера, в която всеки служител може да разчита на диалог и съдействие от всички управленски нива;
  • Трудов договор;
  • Пълен работен ден - от понеделник до петък;
  • Безплатна застраховка „Злополука“;
  • Безплатни профилактични прегледи, веднъж годишно;
  • Преференциални условия при сключване на застраховки;
  • Служебен телефон.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Ес Ди Ай Груп ООД - офис София

Кандидатствай по тази обява
Ес Ди Ай Груп ООД - офис София  Известие за нови обяви
Повече за Ес Ди Ай Груп ООД - офис София
Всички обяви на Ес Ди Ай Груп ООД - офис София