10.06.2019
★★★★★ ШОФЬОР - ПЛАСЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ, АРТЕ ООД
Месторабота Русе; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1000 BGN (Бруто)

ШОФЬОР - ПЛАСЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ

ШОФЬОР РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ
ФИРМА В СФЕРАТА НА ПРОИЗВОДСТВОТО И ТЪРГОВИЯТА НА ЕДРО С ХРАНИТЕЛНИ ПРОДУКТИ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ШОФЬОР /ПЛАСЬОР/.

Задължения и отговорности:
-Извършва работи по товарене и разтоварване на стоки и материали, както и пренасянето им от и до работни помещения и превозни средства.
-Доставя товари в окръга и страната с товарен автомобил до 3.500 кг. общо тегло
-Установява, развива и поддържа контакти с клиенти на фирмата;
-Работи с магазинната мрежа на фирмата.

Изисквания:
-валидна шофьорска книжка кат.В;
-отлична комуникативност, способност за убеждаване;
-организирана личност;
-инициативност, амбициозност.

Предимство:
-завършено средно образование;
-опит в сферата на продажбите;
-работа във фирма със сходна дейност;
-документ за работа с мотокар;
-шофьорска книжка без тежки нарушения;

Моля да изпращате автобиографията си със снимка.
Избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю по телефона

Кандидатствай по тази обява
АРТЕ ООД  Известие за нови обяви
Повече за АРТЕ ООД
Всички обяви на АРТЕ ООД