10.06.2019
★★★★★ Експерт/Спец. Второ ниво контрол, Отдел Общ регулативен контрол, UniCredit Bulbank AD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Експерт/Спец. Второ ниво контрол, Отдел Общ регулативен контрол

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение. Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.
Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.
Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.
Ти можеш да реализираш плановете си, да оставиш следа, да правиш важните неща.

Основните отговорности за позицията са да:

  • Осъществява дейностите по Второ ниво контрол в областта на Регулативен контрол в съответствие с изискванията на Групата;
  • Участва в процеса на подготовка и изпълнение на годишните планове за внедряването на проверки по дейността по второ ниво контрол, корпоративна култура по регулативен контрол и обучения в съответствие с насоките, дадени от Групата и нейната методология;
  • Участва в имплементирането на Групови проекти, свързани с дейността на Банката;
  • Участва в процеса по имплементиране на Групови политики в рамките на компетенциите на отдела;
  • Съдейства при осъществяване на комуникацията със структурата Регулативен контрол на Групата;
  • Подготвя справки по въпроси, свързани с дейността на отдела;

Подходящите кандидати имат:

  • Висше образование (икономическо или юридическо);
  • Задълбочени познания в областта на банковата дейност, в частност дейността на Регулативен контрол; съответни закони и регулации;
  • Опит в сферата на Регулативен контрол и/или контролни функции в кредитни/финансови институции;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Добри организационни и комуникационни умения;
  • Отлични аналитични способности, умения за преодоляване на проблеми и внимание към детайла;
  • Умения за управление на времето, за приоритизиране на задачите и работа по паралелни задачи;

Детайли за кандидатстване:

  • Месторабота: София
  • Референтен номер: CL_Compliance_2LContr_Sofia_0619
  • Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

Коледна Заплата

25 дни
отпуск

Кредити при преференциални условия

Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот

Лятна
заплата

Отпуск за рождения ти ден

Почивни
станции

MultiSport/SportPass карти и обновени фитнес зали в централата ни

Кандидатствай по тази обява
UniCredit Bulbank AD  Известие за нови обяви
Повече за UniCredit Bulbank AD
Всички обяви на UniCredit Bulbank AD