07.06.2019
Служители в производство, ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Служители в производство

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият партньор е компания, лидер в производството на различни сферични кранове предназначени за газопроводои, нефтопроводи и промишлени инсталации, в момента за тях търсим производствени служители

Основни задължения:

• Следи и контролира работния процес на специализираните машини;
• Следи за изправността на машините и оборудването им;
• Отговаря за наличието на производствените инструменти;
• Спазва условията за безопасност на труда;
• Поддържа чистота на работното място.

Компанията предлага:

• Трудов договор на пълни осигуровки и добро стартово възнаграждение;
• Допълнителни бонуси към работната заплата, осигурен транспорт;
• Обучителен период;
• Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения;
• Работа на двусменен режим;

Изисквания към кандидата:

• Опит в сферата на производството ще бъде предимство;
• Мотивация за работа в производство;
• Отговорност, дисциплинираност и внимание към детайлите;
• Средно образование;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Ейч Ейч Ар Ес България ЕООД - № 2361 от 15.09.2017
От „Ейч Ар Ес България“ ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образованиe, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЕЙЧ АР ЕС БЪЛГАРИЯ ЕООД