07.06.2019
★★★★★ РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР, ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР

EKOTOI е лидер на българския пазар от 2001г. в отдаването под наем, продажбата и извършването на сервизна дейност на мобилна санитарна техника.
Фирмата е част от немския холдинг "ADCO Umweltdienste Holding" GmbH, Германия.

Във връзка с разширяване на дейността и обема на работа, ЕКОТОЙ обявява конкурс за Регионален Мениджър за град Пловдив.

Изисквания:
• Отговорност и лоялност към компанията;
• Инициативност и ориентираност към постигане на високи резултати;
• Работа в екип;
• Изявени комуникативни способности, комбинативност и организираност;
• Умения за преговори с доставчици и клиенти;
• Добри търговски умения;
• Висока вътрешна организация;
• Висше образование (предимство Техническо);
• Английски език- писмено и говоримо;
• Предишен опит- мин. 3 години на подобна позиция.

Отговорности:

• Поддържа постоянен контакт с български и чуждестранни клиенти;
• Отговаря за качеството на организацията на работа;
• Контролира сроковете по изпълнение на дейността;
• Обмисля и разработва стратегии за разрастване на клиентската структура и привличане на нови клиенти;
• Осъществява контакти с управители и специалисти от други фирми и държавни институции;
• Контролира правилното водене на служебната документация;
• Подготвя справки и други документи за целите на управленските, статистическите, държавните и други органи, във връзка с дейността на Дружеството;
• Провежда регулярни срещи с екипа си за поставяне/разпределение на задачи и получаване на обратна връзка;
• Контролира и подпомага изготвянето на оферти към клиентите;
• Контролира и подпомага подготовката на договори за продажба на стоки и услуги;
• Попълва месечен отчет за извършената дейност на екипа си;
• Изготвя месечни  планове за нови продажби;
• Следи за предстоящите изисквания, нужди и очаквания на потребителите.

Ние предлагаме:

 • Атрактивно възнаграждение;
 • Бонуси при постигнати резултати;
 • Възможност за развитие, в условията на динамична работна среда;
 • Служебен автомобил, телефон и лаптоп.

Очакваме от кандидатите да изпратят автобиография на български език с актуална снимка и референции от предишен работодател.

Срок на подаване на документи- 16.06.2019г.

Кандидатствай по тази обява
ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас  Известие за нови обяви
Повече за ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас
Всички обяви на ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас