07.06.2019
★★★★★ Помощник-възпитател в детска градина, ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Помощник-възпитател в детска градина

The Castle e образователен проект на Britanica, организация с над 18 години опит в обучението на деца. Нашата детска градина е място за истински дами и рицари, които с наша помощ ще усвояват английския език от най-ранна възраст.
Какво ни прави специални? Приятелската атмосфера, работата в тясно сътрудничество и липсата на излишни официалности са високо ценени от целия ни екип.
Как се грижим за професионалното развитие на нашия екип? Всички служители преминават въвеждащо фирмено обучение и периодични обучения в професионалната област, в която работят.
Във връзка с разширяване на дейността си, детска градина The Castle търси динамични и инициативни личности, които да станат част от нейния екип на позиция :

Вашите отговорности:

- Работа с деца от 2,5 до 7 годишна възраст;
- Грижа за хигиената в помещенията - почистване, измиване (с миялни машини) и прибиране на посудата. Работи се с почистващи материали и дезинфектанти;
- Помощ на медицинските сестри и другите помощник-възпипатели в обслужването на децата - сервиране и отсервиране на храната, помощ в хигиенните нужди на децата, в обличането/събличането им, придружаване на групата в площадките за игра и спалните помещения.

Нашите изисквания:

- Завършено средно образование;
- Необходимо е одобреният кандидат да има готовност да подготви медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.
- Задължително е наличието на здравна книжка;
- Умения за работа в екип.

Какво още би направило кандидатите успешни:
- Да обичат децата;
- Да проявяват внимание и търпеливост;
- Готовност, желание и нагласа за работа в детска градина;
- Да притежават комуникативни умения, отговорност, самоконтрол, коректност и такт.

Какво предлагаме на бъдещия ни колега?

- Развитие и подкрепа на неговата/ нейната креативност и професионализъм в компания лидер в своята сфера;
- Работа в млад , енергичен и амбициозен екип;
- Постоянен дългосрочен ангажимент;
- Добро стартиращо заплащане с реална възможност за неговото повишаване след показани резултати след конкретен период от време.

Работни условия:
- Работно време: От понеделник до петък - 8-часов работен ден - на две смени
- Работи се с работно облекло – работен панталон с туника или престилка от памучен плат /осигурени от работодателя/.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.
Изпратете ни Вашето CV, мотивационно писмо.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД
Всички обяви на ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД