06.06.2019
★★★★★ Oператор шофьор на специализиран автомобил, ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1546 BGN (Бруто)

Oператор шофьор на специализиран автомобил

EKOTOI е лидер на българския пазар от 2001г. в отдаването под наем, продажбата и извършването на сервизна дейност на мобилна санитарна техника, в която влизат химически тоалетни, мобилни мивки, санитарни WC и душ контейнери, мобилни огради за строителни обекти и мероприятия.
Фирмата е част от немския холдинг "ADCO Umweltdienste Holding" GmbH, Германия и разполага с офиси и бази в София, Пловдив, Варна, Бургас, Русе, и покрива цялата територия на Република България.

Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма на пазара;
- добро заплащане;
- постоянна работа.

Изисквания:
- минимум категория  В или С
- опит на подобна позиция минимум 2 год.;
- минимум средно образование;

Задължения:
- сервизно обслужване на химически тоалетни;
- изпомпване на септични ями;
- транспорт на мобилна ограда;

Заплата:
Стартова брутна заплата за В категория 1289 лева и 60 ваучери за храна
Стартова брутна заплата за С категория 1546 лева и 60 ваучери за храна

Срок за подаване на документи - 30.06.2019г.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас  Известие за нови обяви
Повече за ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас
Всички обяви на ЕКОТОЙ - СЕРВИЗ ООД - офис Бургас