06.06.2019
СПЕЦИАЛИСТ, Регионален етнографски музей - Пловдив
Месторабота Пловдив, ул. "Д-р Ст. Чомаков" 2 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 770 до 1000 BGN (Бруто); Езици: Английски

СПЕЦИАЛИСТ

РЕГИОНАЛЕН ЕТНОГРАФСКИ МУЗЕЙ - ПЛОВДИВ търси да назначи СПЕЦИАЛИСТ за работа на щанда в музея на пълен работен ден

ИЗИСКВАНИЯ:

- МИНИМАЛНА ОБРАЗОВАТЕЛНА СТЕПЕН: ПРОФЕСИОНАЛЕН БАКАЛАВЪР – ИКОНОМИСТ;
- Опит в продажбите и обслужването на клиенти;
- Техническа и компютърна грамотност;
- Организираност и изпълнителност;
- Отлични комуникативни способности;
- Умение за работа в екип;
- Енергичност и желание за работа;
- Лоялност, честност и коректност към фирмата работодател;
- Владеенето на английски език ще бъде считано за предимство.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Посреща, консултира и обслужва клиентите компетентно и с усмивка;
- Материално отговорен, работи с компютър и касов апарат;
- Осъществява продажби, съпроводени с изрядно попълнени стоково-парични отчети;
- Спазва зададените от МУЗЕЯ правила и стандарти на работа.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор и осигуровки;
- Пълно работно време;
- Отлични условия за работа.

Очакваме Вашите документи /Автобиография, актуална снимка, мотивационно писмо/ до 20.06.2019 г.
След първоначален подбор по документи, само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Регионален етнографски музей - Пловдив  Известие за нови обяви
Повече за Регионален етнографски музей - Пловдив
Всички обяви на Регионален етнографски музей - Пловдив