06.06.2019
★★★★★ РАБОТНИК В СКЛАД, STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED
Месторабота Reading / United Kingdom; Постоянна работа; Пълно работно време

РАБОТНИК В СКЛАД

Логистичен център в района на Reading, Великобритания, обслужващ една от най-големите и бързоразвиващи се вериги хипермаркети на територията на Обединеното Кралство, търси да наеме складови работници.

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
- Да могат да заминат до 28 ЮНИ 2019 година;
- Да разполагат с достатъчно средства за закупуване на самолетен билет, настаняване и джобни пари.
*Изисква се владеене на английски език на ДОБРО ниво!

Основни задължения: Разпределяне на получената стока, събиране на артикули по предварително изготвен списък за доставяне, пакетиране и сканиране на стоката, товарене и разтоварване, работа с ръчни палетни колички и мотокари, съдействие по време организирането на цялостния логистичния процес. Работа в динамична и натоварена среда с вдигане на по-тежки кашони и пакети.
*На всеки участник ще бъде проведен тест за алкохол и наркотици, преди започване на работа!

Предлагани условия:
- Заплащане от £8.41 до £11.43 на час в зависимост от смените и личното ви представяне;
- Възможност за допълнително заплащане след 48-мия час;
*Посоченото заплащане е стартово и е с опция за повишение!
- Столова с храни и напитки на преференциални цени.
- Настаняване в квартири с наем от около £75 на седмица с включени консумативи.
***Настаняването е по избор и не е обвързано с работната оферта.

Кандидатствай по тази обява
STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED
Всички обяви на STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED