06.06.2019
★★★★★ Сътрудник технически отдел, СЪНОТЕХ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Сътрудник технически отдел

Sunotec Group е иновативна, международна и разширяваща се компания в областта на възобновяемите източници на енергия. Специализирани сме в изграждането на фотоволтаични паркове и покриви. Към момента компанията е инсталирала повече от 1.5 GW мощности. Поради нарастващия обем на работа се налага да привлечем в екипа си нов сътрудник към технически отдел.

ОТГОВОРНОСТИ

- Съдейства в работата на технически отдел;
- Изготвя необходими справки и информация;
- Комуникира с командированите служители на фирмата;
- Участва в подбора на служители за командироване на обектите;
- Участва при организацията, координацията и контрола на проектите на компанията;
- Взима участие при проучване на информация относно законови и административни изисквания при работата в други държави, както и следи за спазването им.

ИЗИСКВАНИЯ

- Компютърна грамотност, отлично боравене с основните MS Office програми (Excel, Outlook, Word, PowerPoint);
- Aнглийски език - писмен и говорим;
- Опит на административна позиция ще се счита за предимство

ЛИЧНИ КАЧЕСТВА

- Желание за работа в екип;
- Способност за поемане на отговорност
- Лоялност, инициативност, гъвкавост;
- Съблюдаване и спазване на поставените срокове;
- Внимание към детайла;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

- Трудов договор на пълно работно време;
- Атрактивно заплащане;
- Коректно отношение от страна на работодателя;
- Работа в професионална, приятелска и динамична среда.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискваният, моля изпратете Ваше CV с актуална снимка. Sunotec Group гарантира, че всяка кандидатура се разглежда при пълна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
СЪНОТЕХ ООД  Известие за нови обяви
Повече за СЪНОТЕХ ООД
Всички обяви на СЪНОТЕХ ООД