05.06.2019
★★★★★ Медицинска сестра в детска градина The Castle, ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Медицинска сестра в детска градина The Castle

The Castle e образователен проект на Britanica, организация с над 18 години опит в обучението на деца. Нашата детска градина е място за истински дами и рицари, които с наша помощ ще усвояват английския език от най-ранна възраст.
Какво ни прави специални? Приятелската атмосфера, работата в тясно сътрудничество и липсата на излишни официалности са високо ценени от целия ни екип.
Как се грижим за професионалното развитие на нашия екип? Всички служители преминават въвеждащо фирмено обучение и периодични обучения в професионалната област, в която работят.

Във връзка с разширяване на дейността си, детска градина The Castle търси:

Медицинска сестра

Основни отговорности:

- Наблюдава физическото и психично развитие на децата от 3 до 7 години. Следи за здравното състояние на децата и контролира спазването на здравно-хигиенните норми и изисквания по време на възпитателно-образователния процес, както и по време на други учебно-възпитателни форми и дейности;
- Води и съхранява документация за здравния кабинет;
- Организира извършване на филтър на децата в детсната градина, информира се за здравословното им състояние, прави индивидуален преглед на всяко дете при необходимост. Извършва системни периодични прегледи за личната хигиена на децата и за откриване на заразни и паразитни заболявания;
- Участва в съставянето и контрола за стриктното съблюдаване на правилен хигиенен режим детската градина, включително: отопление и проветряване на помещенията, ежедневна разходка на децата на открито при съобразяване на климатичните условия, режим на почивка, занимания и хранене, чистота и безопасност на помещенията;
- Участва в изготвянето на балансирано месечно меню, контролира изпълнението му, съвместимостта му с хранителните навици, алергии и други специфични обстоятелства за отделни деца;
- Организиране здравното възпитание на децата и провеждане на здравни беседи на персонала и родителите при необходимост;
- Следи и своевременно се запознава с нововъведенията в областта на здравната профилактика и лечение.

Основни изисквания за позицията:

- Необходимо медицинско образование - бакалавър /мед. специалист, детска медицинска сестра , мед. сестра общ профил/;
- Знания за детското развитие, детски имунизационен календар, заболявания, характерни в детската възраст. Знания и умения за долекарска помощ при деца;
- Опит в детска градина е предимсто;
- Владеене на англ. език е предимство.

Какво предлагаме на бъдещия ни колега?

- Развитие и подкрепа на неговата/ нейната креативност и професионализъм в компания лидер в своята сфера;
- Работа в енергичен и амбициозен екип;
- Постоянен дългосрочен ангажимент;
- Добро конкурентно заплащане.

Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип.
Изпратете ни Вашето CV, мотивационно писмо.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД  Известие за нови обяви
Повече за ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД
Всички обяви на ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА ЗАМЪКЪТ НА ГРИФИН ООД