05.06.2019, Ref.#: 1001
Административен Асистент, Сдружение АСОЦИАЦИЯ ЗА РАЗВЪЖДАНЕ НА МЕСОДАЙНИТЕ ПОРОДИ ГОВЕДА В БЪЛГАРИЯ
Месторабота София, ул.Сребърна 21А; Постоянна работа; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски, Немски

Административен Асистент

“БРАНШОВА КАМАРА НА МЕСОДАЙНОТО ЖИВОТНОВЪДСТВО БЪЛГАРИЯ - БКМЖ “ ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ „АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ" ЗА ОФИСА СИ В ГР. СОФИЯ.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ ГЪВКАВО РАБОТНО ВРЕМЕ, ПОЗИТИВНА РАБОТА СРЕДА В МЛАД И ДИНАМИЧЕН ЕКИП!

Вашите основни ОТГОВОРНОСТИ ще се изразяват в следното:

• Предоставяне на пълна административна подкрепа на организацията
• Организация и координация на цялостната административна дейност в офиса
• Подпомагане ръководството в дейностите, свързани с безпроблемното управление на организацията
• Водене на активна комуникация между отделните звена на организацията във връзка с изпълнение на възложените задачи
• Изготвяне и администриране и архивиране на различни видове документи: договори, приемо-предавателни протоколи, отчети и презентации
• Приемане и обработка на различен тип кореспонденция, както и работа с куриери
• Организиране на служебни срещи и пътувания
• Извършване на различни операции в ERP системите във връзка със поддържане на база данни на членовете на организацията
• Координиране на входяща и изходяща кореспонденция, посредством e-mail и/или телефон
• Участие в организацията и подготовката на различни фирмени кампании/ мероприятия

Нашите ИЗИСКВАНИЯ:

• Комуникативна, организирана, отговорна и активна личност.
• Отлично владеене на английски език или немски - писмено и говоримо
• Отлична Компютърна грамотност - MS Office, ERP
• Висше или средно образование
• Умения за работа в екип
• Прецизност и внимание към детайлите, работа със срокове
• Шофьорска книжка

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете вашата автобиография, не по-късно от 30 юни 2019 г.

Сдружение АСОЦИАЦИЯ ЗА РАЗВЪЖДАНЕ НА МЕСОДАЙНИТЕ ПОРОДИ ГОВЕДА В БЪЛГАРИЯ  Известие за нови обяви
Повече за Сдружение АСОЦИАЦИЯ ЗА РАЗВЪЖДАНЕ НА МЕСОДАЙНИТЕ ПОРОДИ ГОВЕДА В БЪЛГАРИЯ
Всички обяви на Сдружение АСОЦИАЦИЯ ЗА РАЗВЪЖДАНЕ НА МЕСОДАЙНИТЕ ПОРОДИ ГОВЕДА В БЪЛГАРИЯ