04.06.2019, Ref.#: 0619
★★★★★ Търговски представител, Г.М.С. - ТОШЕВА И С-ИЕ СД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Търговски представител

Компания представител за България на италиански козметични марки търси да назначи търговски представител за доставки в гр. София и регион.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Отлично познаване на продуктите
- Поддържане да добри търговски взаимоотношения с клиентите на фирмата
- Работа в склада на фирмата с предлаганите стоки
- Подготовка на стоките в склада
- Изпълнява и доставя клиентските заявки
- Изпълнява задълженията си по дневна и седмична програма и маршрути
- Грижи се добро излагане и познаване на продуктите в търговските обекти
- Следи за изпълнение и приключване на клиентските заявки
ИЗИСКВАНИЯ:
- Добри контакти с клиентите;
- Организираност и дисциплина;
- Отлични комуникативни умения;
- Умение за работа в екип;
- Компютърна грамотност - MS Excel, MS Word;
- Шофьорска книжка кат. В;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна работа
- Мотивиращо възнаграждение
- Отлични условия на труд;
- Работа в сплотен екип;
- Обучение
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Г.М.С. - ТОШЕВА И С-ИЕ СД  Известие за нови обяви
Повече за Г.М.С. - ТОШЕВА И С-ИЕ СД
Всички обяви на Г.М.С. - ТОШЕВА И С-ИЕ СД