04.06.2019
★★★★★ Продавач консултант в магазин Торнадо, ФОЙЕРВЕРКИ ТОРНАДО ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Руски, Английски

Продавач консултант в магазин Торнадо

МАГАЗИН ТОРНАДО е магазин за Фойерверки, пиротехника, балони и парти артикули.

Във връзка с разширавяне на дейността на фирмата търсим да присъединим към екипа си динамични и мотивирани млади хора на длъжност продавач-консултант - декоратор.
Предлагаме едно ново начало, за всеки, който би искал да се обучи и да работи в сферата на семейни и корпоративни партита и тържества.

Работим основно в следните направления:
Фойерверк-шоу синхронизирано с музика.
Декорация с балони.
Търговия на едро и дребно.

След обучение в избраното от вас направление, както и в процеса на работа, освен продажбите в магазин, вие ще се научите да организирате и да декорирате с балони различни събития. Да организирате и да провеждате истинско професионално фойерверк-шоу и много други.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Отговорности:

- Приветливо и учтиво посрещане на клиентите в търговския обект.
- Информиране и консултиране за стоките.
- Работа с парични суми, касов апарат, пос терминал и издаване на касови бележки и фактури.
- Поддържане на търговски вид на стоките и следене за наличието на информационни етикети по тях.
- Поддържане на изряден търговски вид и хигиена на търговския обект.
- Носене на пълна отчетна и материална отговорност.

Изисквания:

- Завършено средно или висше образование.
- Предишен опит на същата или подобна позиция не е задължителен.
- Отлични комуникативни и презентационни умения.
- Умения за работа в екип, проактивност, търговски усет и ориентация към постигане на резултати.
- Високо ниво на самодисциплина и организираност.
- Владеене на английски език е предимство.
- Владеене на руски език е предимство.
- Компютърна грамотност.
- Шофьорска книжка и практика е предимство.

Компанията предлага:

- Работа в динамична среда с екип от позитивни и инициативни хора.
- Възможност за повишаване на квалификацията.
- Комуникативно работно място.
- Работно време по утвърден график.
- Гарантирано месечно възнаграждение.
- Допълнително материално стимулиране, обвързано с резултатите.

Ако нашето предложение е привлякло интереса Ви, ако искате да се развивате в сферата на модата и търговията, то ние очакваме Ваша автобиография, заедно с актуална снимка.

С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща.

Месторабота: София.
Заплата: Бруто: от 1100 лв. и нагоре, плюс материално стимулиране, свързано с резултатите.
Месторабота: София

Кандидатствай по тази обява
ФОЙЕРВЕРКИ ТОРНАДО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФОЙЕРВЕРКИ ТОРНАДО ЕООД
Всички обяви на ФОЙЕРВЕРКИ ТОРНАДО ЕООД