10.06.2019
★★★★★ ЮРИСКОНСУЛТ, ПОАД ЦКБ - СИЛА АД/Централен офис
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

ЮРИСКОНСУЛТ

Дружеството извършва дейност в областта на допълнителното пенсионно осигуряване. Ние търсим мотивиран кандидат за позицията ЮРИСКОНСУЛТ, който да се присъедини към екипа на Дирекция "Правно обслужване", с място на работа гр. София.

Описание на позицията:
Изготвяне на документи с правен характер – договори, пълномощни, правилници и др.
Даване на правни становища.
Правни консултации.
Разработка на вътрешни нормативни актове.
Представителство пред институции, емитенти, включително процесуално представителство.
Подпомагане дейността на органите на управление на дружеството.
Следи за изменения в действащото законодателство относно дейността.
Работата изисква познания в областта на допълнителното пенсионно осигуряване, вещно право, търговското право, финансовото право и трудовото право.

Ние Ви предлагаме:
Конкурентно възнаграждение
Възможност за работа в утвърдена финансова организация
Възможност за професионално развитие и реализация в екип от професионалисти
Отлични условия на работа

Изисквания към кандидата:
Завършено висше образование, специалност „ПРАВО“
Умение за работа в екип
Задълбочени правни познания
Владеене на английски език

За кандидатстване за позицията е необходимо да подготвите и изпратите автобиография, актуална снимка и кратко мотивационно писмо.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предоставените лични данни ще бъдат обработвани само за целите на осъществяване на подбор за посочената позиция, след което ще бъдат заличени в съответствие със Закона за защита на личните данни. Организацията е Администратор на лични данни, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни и Регламент (ЕС) 2016/679.

Кандидатствай по тази обява
ПОАД ЦКБ - СИЛА АД/Централен офис  Известие за нови обяви
Повече за ПОАД ЦКБ - СИЛА АД/Централен офис
Всички обяви на ПОАД ЦКБ - СИЛА АД/Централен офис