12.06.2019
★★★★★ Инженер - търговец, Ритбул ЕООД
Месторабота Пловдив, бул. Кукленско шосе, Южна промишлена зона; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1450 до 1600 BGN (Бруто); Езици: Английски

Инженер - търговец

Позиция: Инженер - търговец за град Пловдив
„РИТБУЛ“ ЕООД е търговска фирма, специализирана в продажби на продуктите от водещи европейски производители - KNIPEX, WERA, ALFRA, WAGO, ETI, TESTBOY, HARTING, WESTERMO, HEITEC, DRUSEIDT, GT LINE, LEDVANCE/OSRAM, ЕPLAN и др.
Фирмата ни търси да назначи : Активен търговец с инженерно мислене за намиране и среща с нови клиенти и предлагане на всички продуктови групи, които фирмата предлага:
професионални и ръчни инструменти, електроапаратура, бързи връзки, медни и инсталационни инструменти, тестови и измервателни уреди, осветление, софтуер за проектиране и др.
Отговорности на позицията:
- Фокуса на позицията е свързан с необходимост от разширяване на клиентската база на фирмата, което включва събиране и анализиране на информация от и за пазара, намиране на нови клиенти, ежедневни срещи с тях, с цел презентиране на компанията и предлагане на всички продуктови групи които фирмата предлага;
- Поддържа и развива контактите с настоящите клиенти, прави срещи с тях, търси нови пазарни ниши и възможности за увеличаване на продуктовото портфолио, което ползват от нас;
- Прави технически консултации на клиентите и им помага в избора на продуктите, които компанията предлага;
-Води търговски преговори, предоставя оферти, сключва търговски сделки, предоставя търговски решения;
-Отговаря за постигането на поставени цели за обем продажби
-Изготвя месечни отчети за дейността си като търговец;
-Познава добре продуктовото портфолио на компанията.

Изисквания към позицията:
Техническо или подходящо друго образование ;
Владеене на английски език минимум на работно ниво;
Ориентация към постигане на резултати;
Комуникативност, аналитично мислене, умение за определяне на приоритети;
Ведрост, общителност и позитивно мислене
Възприемчивост и желание за обучение и научаване на нови познания ;
Възможност за пътуване в командировки;
Добри комуникативни и презентационни качества;
Умения за работа в екип;

Фирмата предлага:
-добро заплащане, обвързано с постигнатите резултати
-допълнително здравно осигуряване
-бонусни схеми на база постигнати резултати
-карти за спорт Мултиспорт
-работа в утвърдена компания лидер в своята област
-задълбочено професионално обучение и възможности за професионално развитие

Ще бъдете успешен кандидат за тази позиция, ако:
-умеете да организирате работния си ден самостоятелно, да търсите нови клиенти, да уговаряте срещи с тях
- харесвате пътуванията и срещите с клиенти
-умеете да продавате активно и ефективно
-можете свободно и естествено да правите крачките необходими да убеждавате бъдещи и настоящи клиенти относно продуктите предлагани от фирмата;
-умеете да работите като част от екип;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля да ни изпратите актуална снимка и автобиография на български език.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

Кандидатствай по тази обява
Ритбул ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Ритбул ЕООД
Всички обяви на Ритбул ЕООД