31.05.2019, Ref.#: /U_L/
★★★★★ Юрисконсулт, Управление „Ликвидация на щети“, ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт, Управление „Ликвидация на щети“

ЗАД Алианц България
Част от Allianz SE – европейски лидер в застраховането и финансовите услуги. Компанията има над 128 - годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с разширяване на екипа на Управление „Ликвидация на щети“, Алианц България търси сериозни и амбициозни кандидати за позицията:

Юрисконсулт, Управление „Ликвидация на щети“ /U_L/
Направление Операции

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Дава становища в процеса на ликвидация на щети;
• Съгласува доклади по предявени застрахователни претенции;
• Окомплектова преписките за предявяване на регресни и суброгационни искове, както и при съдебно предявени претенции към застрахователя;
• Консултира Главен оперативен директор, Ръководител Управление „Ликвидация на щети“ и експертите в управлението по приложението на нормативни актове и вътрешни актове на застрахователя в процеса по ликвидация на щети;
• Осъществява процесуално представителство;
• Оказва съдействие при събиране на вземания на застрахователя;

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше юридическо образование;
• Минимум 2 години опит в областта на гражданския процес, облигационното и търговското право;
• Предходен професионален опит в застрахователна компания или друга финансова институция е предимство;
• Отлични комуникативни умения – ежедневна комуникация със служителите от компанията и с външни клиенти;
• Организираност и подреденост;
• Добра концентрация и умения за приоритизиране на задачите;
• Умения за работа в екип;
• Добри компютърни умения;
• Владеене на английски език на работно ниво;

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Постоянен трудов договор с 6 месечен изпитателен срок;
• Възможност да се развивате в международна финансова институция с изградени традиции;
• Динамична и интересна работа;
• Отлични условия на труд;
• Допълнителни социални придобивки.

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография;
• Мотивационно писмо
• Копие от диплома за завършено висше образование;

Документите (моля посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате) се подават до 30.06.2019;
Ще бъдат поканени на интервю само кандидати, чиято професионална подготовка съответства на желания професионален профил.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление

ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление  Известие за нови обяви
Повече за ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление
Всички обяви на ЗАД "АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ" АД/Централно управление