31.05.2019, Ref.#: Enf
Мениджър нехранителни стоки, НИС ПЕТРОЛ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Мениджър нехранителни стоки

На територията на Република България НИС Петрол ЕООД се представя с марката Gazprom, изразено в развитието и налагането на търговски обекти – бензиностанции с търговската марка Gazprom, както и в развитие търговията на едро с горива.

Компанията търси да назначи: Мениджър нехранителни стоки

Основни задачи и отговорности:

- Поддържа номенклатура на нехранителни продукти, по отношение на асортимент, цени, промоции, подредба, заявки и доставки до обектите;
- Организира оперативното планиране и изпълнение на месечните продажби на нехранителни продукти по обектите;
- Преговаря с доставчиците и определя номенклатурата на нехранителни продукти;
- Определя и контролира подредбата на нехранителните продукти по обектите;
- Организира ежемесечно стоки за участие в промоции;
- Подготвя ежеседмични заявки за доставки по обекти към доставчиците;
- Контролира изпълнението на заявките от доставчиците;
- Участва в разработването и предлагането на продукти собствена търговска марка;
- Извършва постоянен мониторинг, анализира ценовата политика и политиката на продуктовия асортимент.

Изисквания за работа:

- Висше образование, Магистър Икономика или сходна специалност;
- Професионален опит по специалността минимум 3 години;
- Отлични умения за комуникация;
- Способност за динамична работа в екип;
- Възможност за пътуване;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Организираност, инициативност;
- Проактивност;
- Компютърна грамотност - MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, работа със специализирани софтуерни приложения поддържани от Работодателя;
- Владеенето на английски език е задължително, руски език ще се счита за предимство.

Ние предлагаме: постоянен трудов договор с НИС Петрол ЕООД, мотивираща работна атмосфера, 20 дни платен годишен отпуск, конкурентно възнаграждение и 40 часова работна седмица.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани като поверителни и ще бъдат използвани само за целите на подбора.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си „НИС Петрол“ ЕООД в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 от 27 април 2016 г., Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.
Съгласен съм   Не съм съгласен

Кандидатствай по тази обява
НИС ПЕТРОЛ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за НИС ПЕТРОЛ ЕООД
Всички обяви на НИС ПЕТРОЛ ЕООД