29.05.2019, Ref.#: WB-SR
★★★★★ РЕГИОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ СЕВЕРОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ, ВИНЕРБЕРГЕР ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време

РЕГИОНАЛЕН ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ СЕВЕРОИЗТОЧНА БЪЛГАРИЯ

Винербергер е най-големият производител на тухли в света и заема водещи позиции на пазара на керемиди в Европа със своите над 198 завода в 30 държави. Във връзка с осъществяването на нашата дейност в България, търсим:

Задължения и отговорности:

• Поддържа и развива търговските взаимоотношения с клиентите и дистрибуторите на
компанията
• Идентифицира и предлага възможности за разширяване на дистрибуторската мрежа
• Работи в тясно сътрудничество с участниците в строителния процес с цел повишаване на
продажбите на компанията
• Предоставя техническа помощ, обучение и консултиране на клиентите в процеса на
строителството
• Организира и провежда презентации и продуктови обучения пред строителни фирми,
проектанти и учебни заведения
• Организира участието и представя компанията на регионални търговски изложения
• Изготвя периодични отчети за дейността си

Изисквания:
• Средно или висше образование със строителна специалност - задължително
• Опит в продажбата на строителни материали
• Познаване на пазара в региона и участниците в строителния процес
• Отлични комуникативни и презентационни способности
• Компютърна грамотност – MS Office, Internet
• Шофьорска книжка и готовност за интензивно пътуване
• Ние Ви предлагаме отлични условия на труд и реализация в утвърдена международна
компания, както и възможност за непрекъснато обучение и повишаване на личните и
професионални умения

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, не се колебайте да кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално, а информацията от тях е защитена съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ВИНЕРБЕРГЕР ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ВИНЕРБЕРГЕР ЕООД
Всички обяви на ВИНЕРБЕРГЕР ЕООД