10.06.2019, Ref.#: WH-06-2019
★★★★★ РАБОТНИК СКЛАД, ДЕЛИТА ТРЕЙД ООД
Месторабота София, bers Logistics, ул. Околовръстен път № 414, 1532 Казичане (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1200 BGN (Нето)

РАБОТНИК СКЛАД

ДЕЛИТА ТРЕЙД ООД вече повече от осем години пренася Италианската кулинарна култура в България. Успяваме да предложим на всички ресторантьори възможността да използват традиционни Италиански продукти, без ограничения в естеството им. Предлагаме цялостната гама от всички продукти (класически и новаторски), необходими за изготвянето на богато гурме меню във всеки ресторант. Вносители сме на бързо-оборотни хранителни продукти и специалитети от Италия, Белгия, Чехия, САЩ, Австралия и др. Извършваме доставки към крайни клиенти със собствена дистрибуция. Поради увеличава в обема на работа, обявяваме свободна работна позиция, както следва:

Позиция:
- РАБОТНИК СКЛАД

Месторабота:
- ЛОГИСТИЧЕН ЦЕНТЪР - КВ. КАЗИЧАНЕ, СОФИЯ

Работно време:
- Пълен работен ден
- От Понеделник до Петък вкл. (+ Събота до 14:00 часа)

Ние Ви предлагаме:
- Постоянен трудов договор на пълен работен ден
- Първоначално и периодично фирмено обучение
- Възможност за кариерно развитие
- Отлично заплащане

Отговорности:
- Окомплектоване на поръчки за доставка към клиенти
- Прием и проверка на стока - вход/изход
- Товаро-разтоварни дейности

От вас очакваме:
- Завършено средно образование
- Отлични комуникационни умения
- Умения за работа в напрегнати ситуации
- Мотивация за работа, умения за работа в екип
- Опит на подобна позиция, ще се счита за предимство

Ако сте мотивиран човек и проявявате интерес към обявената работна позиция, моля да изпратите АКТУАЛНА АВТОБИОГРАФИЯ задължително със СНИМКА. Моля, задължително посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате.

Контакт ще бъде осъществен, само с одобрените по документи кандидати.

Всички получени документи ще бъдат разглеждани при условието на стриктна конфиденциалност и в изпълнение на изискванията на Общият регламент за защита на данните (GDPR, Регламент (ЕС) 2016/679), в сила от 25.05.2018 г

Кандидатствай по тази обява
ДЕЛИТА ТРЕЙД ООД  Известие за нови обяви
Повече за ДЕЛИТА ТРЕЙД ООД
Всички обяви на ДЕЛИТА ТРЕЙД ООД