20.05.2019
★★★★★ Email Marketing Expert, Уин Сити ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата 1700 BGN (Нето)

Email Marketing Expert

Ефбет е лидерът в развлекателната индустрия. Като най-бързоразвиващият се бранд в областта, постоянно търсим нови попълнения за нашите обекти в цялата страна. Най-добрите в сферата на игрите и забавленията, предлагат и най-добрите условия не само за клиентите си, а и за служителите си.

Фирма "Уин Сити ЕООД", търси да присъедини към работния си колектив специалист " Email Marketing Expert ".

Ти си точният човек за нас, ако:

- Имаш отличен опит в изграждането на email-маркетинг кампании
- Имаш опит с email-маркетинг платформата SendGrid /MailChimp и HubSpot ще се считат за предимство/
- Имаш опит в управлението на кампаниите и използването на A/B тестове.
- Имаш опит с управление на база данни email-и и тяхното сегментиране с конкретно поставената цел
- Имаш опит с анализирането на резулатите от email-маркетингова кампания и идентифициране на силните/слабите страни с цел оптимизиране на резулатите
- Изпипваш всичко с внимание към детайла
- Изпълняваш задачите си в срок

Отговорности :

- Управление на email- маркетингови кампании
- Изготвяна на нюзлетъри за предстоящи промоции и събития
- Изготвяне на стратегии и оптимизиране на кампаниите с цел постигане на по-добри резулати
- Изготвяне на репорти и анализирине на резулатите от кампаниите
- Стрикно придържане към правилата за позволения формат на съдържанието
- Детайлно следене на статуса Email кампаниите
- Мониторинг на IP адресите на мейл сървърите (Blacklist Check / Reputation etc.)
- Автоматизация и сегментиране на мейл листите

За предимство ще се счита:

- Опит с Facebook Ads и Google Ads с цел интегриране на кампаниите
- Познания в спорта ще се считат за предимство
- Опит в писането на нюзлетъри за промоции и събития
- Познания с HTML/CSS
- Познания с SQL

Изисквания :

- 2 години опит в сферата на дигиталния маркетинг
- Имаш опит с email-маркетинг платформата SendGrid / познания в MailChimp и HubSpot/
- Създаване на темплейти (XHTML / HTML / CSS) за автоматизирани и специални кампании
- Добри аналитични умения
- Добри познания по Английски език (B2 level)
- Работа с (PPT, EXCEL, WORD)

Ние предлагаме:

- Постоянна работа
- Отлично и коректно заплащане
- Работа с предизвикателни и интересни дългосрочни проекти.
- Работа в млад, динамичен и изпълнен с желание за развитие екип
- Трудов договор с фирма "Уин Сити" EООД
- Възможност за развитие

Ако това наше предложение представлява интерес за теб, изпрати ни автобиография придружена с актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Уин Сити ЕООД

Кандидатствай по тази обява
Уин Сити ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Уин Сити ЕООД
Всички обяви на Уин Сити ЕООД