16.05.2019
★★★★★ Складов работник, УИНДИ - 2 ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 700 до 900 BGN (Нето)

Складов работник

Фирма Уинди 2 ЕООД гр.Пловдив ,се занимава с търговия на перилни и почистващи препарати на едро и дребно.
Набира персонал на позиция складов работник!

Задължения:
- Изготвя заявки по клиенти!
- Отговаря за добрия вид на стоката!
- Строго спазва регламентираните правила на фирмата!

Изисквания:
- Комуникативност и способност за работа в екип
- Енергичност, организираност, отговорност

Ние предлагаме:
- 5 дневна работна седмица!
- Аванс и заплата в текущия месец!
- Застраховка!

Кандидатите могат да изпращат ,актуално CV ,или да ни посетят на място на ул.Кукленско шосе №17,ТЪРГОВСКА БАЗА АРЕНА!
Тел.за връзка:0883 41 45 77 /Марин Палийски/

Кандидатствай по тази обява
УИНДИ - 2 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за УИНДИ - 2 ЕООД
Всички обяви на УИНДИ - 2 ЕООД