16.05.2019, Ref.#: код EL
★★★★★ Специалист Качество, Мекалит България ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Куклен; Постоянна работа; Пълно работно време

Стани част от Екипа на Мекалит

Mекалит България ЕООД, е дъщерна компания на международната група MECALIT.
Ние сме специалисти в производството на пластмасови части и комплексни монтажни групи ,които доставяме на нашите клиенти за последващо вграждане в техните производства.
Произвеждаме различни видове плотове, врати ,дръжки и други компоненти за бяла техника, както и екстериорни и интериорни пластмасови детайли за автомобилната индустрия.
Стартирахме нашата дейност в България през 2012 г. с изграждането на един от най-модерните и високоавтоматизирани заводи в рамките на нашата група и оттогава се развиваме изключително динамично. Предлагаме на нашите служители сигурно работно място ,съобразено с всички европейски норми за ергономичност ,чистота и осветеност , различни допълнителни бонуси към основното възнаграждение ,ваучери за храна ,транспорт,обучения и др.Станете част от нашето семейство и ще получите възможност за кариерно развитие в международна компания с утвърдени практики в изграждането на своите кадри.

Не се колебай и кандидатствай при нас!

Във връзка с разширяване на дейността на завода търсим да назначим:

Специалист Качество (код QS)

Изисквания:

  • средно или висше образование, техническо или образование в областта на Управление на качеството е предимство (QS);
  • средно ниво на владеене на английски език писмено и говоримо;
  • владеенето на немски и/или турски език е предимство;
  • желание за развитие в областта на управление на качеството в производствено предприятие
  • аналитично мислене, систематичен и самостоятелен начин на работа;
  • добри компютърни умения;
  • лоялност към работодателя;
  • досегащен опит в тази сфера би бил предимство, но не е задължителен.

Отговорности:

  • контактуване с доставчици и клиенти на английски език
  • обработка и анализ на качеството на материали и готова продукция, документиране, обработка и анализ на рекламации от клиенти, изпитание и въвеждане на превантивни и коригиращи мерки с цел осигуряване на качеството, както и други задачи в областта на качествения контрол;
  • изготвяне на рекламации към доставчици и проследяване на рекламационния процес;
  • изготвяне на документи свързани с управление на качеството;
  • изготвяне и извършване на обучения свързани с управление на качеството;
  • управление средства за измерване;
  • изготвяне на доклади към мениджър качество и/или към ръководството на дружеството;

“Мекалит България” ЕООД Ви предлага:

  • дългосрочно и сигурно работно място в утвърдена международна компания;
  • обучение и добро заплащане, съобразено с Вашите резултати;
  • перспективи за професионално развитие.

Моля изпратете Вашата автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо като посочите позицията (кода), за която кандидатствате, най-късно до 15.06.2019г.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Дружеството гарантира запазване на конфиденциалността на предоставената информация.

Кандидатствай по тази обява
Мекалит България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Мекалит България ЕООД
Всички обяви на Мекалит България ЕООД