16.05.2019
★★★★★ Помощник фармацевт, СКАЙ ХЕЛТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата 2000 BGN (Нето)

Помощник фармацевт

Верига аптеки с утвърдени бизнес постижения и присъствие на фармацевтичния пазар вече 25 години не спира да се развива и открива нови търговски обекти на едни от най-комуникативните места в столицата.  Предлагайки перспектива за дългосрочна съвместна работа и кариерно развитие, ние търсим амбициозни и позитивни хора, които да станат част от нашия екип.  Стремежът ни да запазим високото ниво на обслужване и компетентна консултация на своите пациенти е и една от причините да предлагаме атрактивно възнаграждение на служителите си, кореспондиращо с неговите задължения.

Към настоящия момент свободна позиция, по която може да кандидатствате е: Помощник фармацевт

Ние предлагаме:

-          Атрактивно месечно възнаграждение - 2000 лв.
-          Допълнителни възнаграждения (бонуси, базирани на поставени месечни таргети)
-          Възможност за работа на смени
-          Възможност за дългосрочна съвместна работа и кариерно израстване
-          Периодично провеждане на фирмени обучения в областта на фармацията с цел подобряване на професионалните умения и компетенции.
-          Работа в позитивен приятелски екип

Нашите изисквания:

-          Фармацевтично образование
-          Добра компютърна грамотност (предишна работа със специализиран аптечен софтуер се счита за предимство)
-          Умения за работа в екип
-          Свободна и безпроблемна комуникация с пациенти и клиенти на аптеката
-          Спазване на стандартите на обслужване и фирмена политика
-          Лоялност и отговорност към работния процес

Вашите отговорности:

-          Отпускане на лекарствени продукти по лекарско предписание
-          Високо ниво на обслужване и компетентно консултиране на пациентите на аптеката
-          Следене на наличности и срок на годност на продуктовия асортимент на аптеката
-          Допринасяна за добра работна атмосфера и любезно отношение към пациентите

Ако смятате, че нашето предложение представлява интерес за Вас и имате желание да станете част от екипа ни, изпратете кандидатурите си. С  одобрените кандидати ще се свържем в най-кратки срокове. Можете да се свържете с нас и на следните телефони:

0988 922 135

  Получените кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално и ще бъдат използвани само и единствено за подбор на служители към веригата аптеки.  Всички лични данни и информация на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
СКАЙ ХЕЛТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СКАЙ ХЕЛТ ЕООД
Всички обяви на СКАЙ ХЕЛТ ЕООД