15.05.2019
★★★★★ МЕНИДЖЪР МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ, САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
Месторабота Бяла (Варна); Постоянна работа; Пълно работно време

МЕНИДЖЪР МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ

Melia Hotels International е водеща испанска хотелска верига и е сред най-големите в световен мащаб. Компанията има над 50 годишен опит в бранша и управлява повече от 350 хотела на четири континента.
Melia Hotels International търси да назначи високо мотивиран и отдаден на работата си професионалист, който да се присъедини към нашия екип в хотел "Sol Luna Bay Resort" 4* All Inclusive в гр.Бяла/ Обзор, на следната позиция:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Отговаря за изпълнението на продажбените действия по отношение на всички пазарни сегменти в хотела;
2. Е лицето за контакт в хотела. Осигурява ефективно и навреме комуникацията между клиентите и хотела. Максимизира всички възможности за потвърждаване на бизнес в хотела;
3. Анализира текущите и потенциални тенденции на пазара и продажбите, поведението на клиентите и конкуренцията;
4.Инициира и непрекъснато проверява постигнатите резултати по заложените в годишния бизнес план основни стратегии за постигане на годишните продажбени цели;
5. Координира всички дейности, свързани с продажбите на хотела и маркетинговото му представяне;
6.Има възможност да пътува.

ИЗИСКВАНИЯ:
1. Висше образование в областта на туризма; или релевантно
2.Отлично владеене на немски и английски език, владеене на трети език е предимство;
3. Добра компютърна грамотност и познаване на хотелски софтуер;
4. Опит на същата или подобна позиция 3 години;
5. Много добра комуникативност, аналитично мислене, организираност.

Ние предлагаме:
* Работа в млад и енергичен екип.
* Много добри условия за работа, атрактивно заплащане и възможност за развитие в една от най-добрите туристически вериги в света.
* Конкурентен социален пакет, осигурени храна и служебен транспорт от гр. Варна
* Мотивиращо заплащане.

Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

0884608337 - ЕВГЕНИЙ ГЕНОВ

Кандидатствай по тази обява
САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
Всички обяви на САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД