21.05.2019
★★★★★ СКЛАДОВ РАБОТНИК, ТРАКИЯ МАРКЕТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 700 до 1400 BGN (Нето)

СКЛАДОВ РАБОТНИК

МЕБЕЛИ ИДЕА търси да наеме високо мотивирани личности за позицията СКЛАДОВ РАБОТНИК за магазина си в град София, Люлин 10, магазин Лабиринт, метростанция "Западен парк".
Основни задължения:
1. Извършва работи по товарене и разтоварване на стоки и материали, както и пренасянето им от и до складове и помещения и превозни средства.
2. Помага при извършване на ремонтни работи като доставя на специалистите необходимите за ремонта материали .
3. Почиства складове, дворни площи и работни помещения .
Изпълнява и други задачи, свързани с длъжността, конкретно възложени му от ръководството на предприятието.

Ние предлагаме
- отлично възнаграждение обвързано с резултатите от работата и отчитащо личния принос
- приятна работна среда
- петдневна работна седмица
- редовно изплащано възнаграждение
- възможност за успешна кариера в бързо развиваща се компания в национален мащаб

Ако предложението представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете своята автобиография с актуална снимка и кратко мотивационно писмо.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ТРАКИЯ МАРКЕТ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ТРАКИЯ МАРКЕТ ООД
Всички обяви на ТРАКИЯ МАРКЕТ ООД