14.05.2019, Ref.#: INF_IMI
ТЕХНИК ИНФРАСТРУКТУРА, ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време

ТЕХНИК ИНФРАСТРУКТУРА

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с петнадесет производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Сърбия, Чехия и България. Доставчик е на електронни модули за водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална, битова и медицинска електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойното ни звено е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2700 души от региона и София.

 Компанията разполага и с Инструмантално производство и цех Пластмаси, които подпомагат основното производство за асемблиране и тестване на електронни модули. Специалистите в Инструментален цех се занимават с проектиране и производство на инструментална екипировка – шприцформи, пресформи, щанци, нестандартно оборудване и механични детайли.

В момента разширяваме eкипа на Инфраструктура, за който търсим трима електротехника.

Основна цел на работата: Да извършва поддържане, обслужване и ремонт на оборудването, монтирано в инфраструктурата на фирмата.

Подчинен на: Ръководител Инфраструктура

Основни задължения:

  • Да познава механичното устройство и начина на работа на инсталираното инфраструктурно оборудване и ел. съоражения – устройство на водни помпи, помпи за флуиди, машини за сгъстен въздух, климатични и вентилационни съоръжения;
  • Да извършва всички планови, текущи и аварийни ремонти на оборудването на територията на отдела в съответствие с изискванията на системата по качество и опазване на околната среда. В случаите на несъответствие да организира съответните коригиращи и превантивни действия;
  • Да предлага на прекия си ръководител план  за снабдяване с резервни части, материали и приспособления на съоръженията в инфраструктурата за правилното обслужване и обезпечаване работата на основното производство;
  • В случай на регистирано несъответствие на технологичните и конструкторски изисквания или предположения за реален риск от проблеми по поддържаното оборудване, незабавно да организира провеждането на съответните корегиращи и превантивни действия за тяхното нормализиране в дадените параметри;

Изисквания:

  • Средно техническо образование - електро или машини и съоражения за промишлеността;
  • Oпит и познания по електрообзавеждане на промишлени предприятия, ОВ инсталации, хладилна техника;
  • Минимум 3та квалификационна група по ел. безопасност;
  • Познания по технически английски език са предимство.

Условия:

  • Сменен режим на работа;
  • Месторабота – Ботевград.

Ние предлагаме:

  • Трудов договор с компания Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Добър социален пакет - ваучери за храна и допълнително здравно осигуряване;
  • Въвеждащо обучение;
  • Осигурен от компанията фирмен транспорт за общините Враца, Мездра и Ботевград.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте чрез бутона по-долу с подробна автобиография, като не забравяте да посочите референтния номер на позицията (INF_IMI) в полето Subject на съобщението.

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю. Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Краен срок за кандидатстване – 10.06.2019 г.

От "ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ" ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД