14.05.2019, Ref.#: БГ
★★★★★ ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ, РЕЯ - СТРОЙ ООД
Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време

ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Поради разширен обем на работа и нови строителни проекти в Бургас и областта търсим :

Изисквания:
*Висше икономическо образование с подходяща специалност
*Практически счетоводен опит в строителна фирма-задължителен
*Опит като главен счетоводител мин.5 години-задължителен
*РС грамотност и опит със счетоводни програми обслужващи дейността
*Познаване на българското данъчно, трудово и социално законодателство
*Отлично познаване на нормативната уредба в областта на счетоводството
*Опит в организацията и управлението на счетоводната дейност
*Лични качества за ръководене на екип и спазване на срокове

Задължения:
-Организиране на счетоводната дейност в съответствие с политиката на компанията
-Контролиране на финансово- счетоводната документация съобразно счетоводните стандарти
-Осигуряване на необходимата счетоводна информация към управителя
-Следене и прилагане на промените в нормативната база за дейността
-Комуникация с финансови, държавни, одиторски и др. институции
-Счетоводно годишно приключване в съответствие с действащото законодателство

Условия:
*РВ- понеделник-петък,8.00-17.00
*Отлично възнаграждение съотносимо към длъжността
*Работа в доказана и просперираща компания
*Възможност за професионална реализация
*Отлични условия на труд и комфорт на работното място
*Осигурена квартира за кандидати които не са от Бургас

Информацията, която предоставяте чрез подадената автобиография е поверителна и ще бъде разгледана строго конфиденциално по смисъла /в съответствие със/на ЗЗЛД. Същата ще бъде използвана само и единствено за целите на конкретния подбор Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
РЕЯ - СТРОЙ ООД  Известие за нови обяви
Повече за РЕЯ - СТРОЙ ООД
Всички обяви на РЕЯ - СТРОЙ ООД