10.05.2019, Ref.#: SRC
★★★★★ Старши специалист, Организационно консултиране и оценяване, ПРОМЕТРИКС ООД
Месторабота София, БУЛ. СВЕТИ НАУМ 30; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

Старши специалист, Организационно консултиране и оценяване

Прометрикс е консултантска компания, която предоставя услуги за управление на човешките ресурси, базирани на водещи международни практики и високо технологични решения. Нашият фокус е върху оценяването на хора, екипи и организации. Търсим си колега със страст към хората, интерес към иновациите и разбиране за важността на научния подход в работата.

ОТГОВОРНОСТИ:
  • Среща се с настоящи и потенциални клиенти, прави презентации на продукти и услуги
  • Консултира клиенти при избор на инструменти и/или услуги
  • Създава организация на проекти по оценяване на компетенции
  • Създава въпросници за 360-градусова обратна връзка на база на компетенции, организационни ценности и др.
  • Участва във всички аспекти на център за оценка/развитие – създаване, организиране, оценяване
  • Интерпретира резултати от тестове, център за оценка или 360-градусова обратна връзка
  • Провежда сесии за обратна връзка
  • Участва в процеса на създаване на нови инструменти и доклади с резултати
  • Управлява проекти по създаване на компетентностен модел или промяна на съществуващ
  • Управлява проекти по формулиране на мисия и визия
  • Управлява процеса по подбор на персонал

ИЗИСКВАНИЯ:
  • Опит в ръководенето на проекти в сферата на Човешките ресурси или ЧР консултирането;
  • Английски език на отлично ниво (С1);
  • Отлична компютърна грамотност.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
  • Постоянен трудов договор
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Възможност за работа от вкъщи
  • Бонус при успешно завършен проект

ЕТАПИ НА КОНКУРСА:
  • Подбор по документи (CV) – одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
  • Провеждане на интервю и попълване на онлайн въпросници.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на ПРОМЕТРИКС ООД

Кандидатствай по тази обява
ПРОМЕТРИКС ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ПРОМЕТРИКС ООД
Всички обяви на ПРОМЕТРИКС ООД