10.05.2019
★★★★★ РАБОТНИК В СКЛАД, STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED
Месторабота Snodland / United Kingdom; Постоянна работа; Пълно работно време

РАБОТНИК В СКЛАД

Логистичен център в Snodland, района на Kent, Великобритания, обслужващ една от най-големите и бързоразвиващи се вериги хипермаркети на територията на Обединеното Кралство, търси да наеме складови работници.

Кандидатите трябва да отговарят на следните изисквания:
- Да могат да заминат през месец ЮНИ;
- Да разполагат с достатъчно средства за закупуване на самолетен билет, настаняване и джобни пари.
*Изисква се владеене на английски език на ДОБРО ниво!

Основни задължения: Разпределяне на получената стока, събиране на артикули по предварително изготвен списък за доставяне, пакетиране и сканиране на стоката, товарене и разтоварване, съдействие по време организирането на цялостния логистичен процес. Стоката в складовете се състой от разнообразни продукти, като зеленчуци, десерти, алкохолни и безалкохолни напитки, хранителни стоки и домашни потреби. Работата в складовите помещения е при температура между 0 и 12 градуса.
* На всеки кандидат ще бъдат проведени тестове за употреба на алкохол и наркотици преди започването на работа!

Предлагани условия:
- Заплащане:
От £8.86 до £9.34 на час за дневни смени през седмицата;
От £9.75 до £10.27 на час за дневни смени през уикендите;
От £9.75 до £10.27 на час за нощни смени през седмицата;
От £10.19 до £10.74 на час за нощни смени през уикендите;
- Бонусна система в зависимост от личното представяне и постигнатите резултати
- Възможност за извънреден труд след 40-тия час, в зависимост от работните смени.
- Столова с храни и напитки на преференциални цени.
- Настаняване в квартири със седмичен наем от £80 с включени консумативи.
**Настаняването е по избор и не е обвързано с работната оферта.

Кандидатствай по тази обява
STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED
Всички обяви на STAFFLINE RECRUITMENT LIMITED