09.05.2019, Ref.#: ED_AUT
★★★★★ ИНЖЕНЕР АВТОМАТИЗАЦИЯ, ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Ботевград, Ботевград, Индустриална зона Микроелектроника, завод IMI 2 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски

ИНЖЕНЕР АВТОМАТИЗАЦИЯ

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ е високо технологична производствена фирма, част от Integrated Micro-Electronics, Inc. - компания, основана през 1980 г. с 21 производствени звена по цял свят, разположени във Филипините, Китай, Сингапур, САЩ, Мексико, Великобритания, Германия, България, Сърбия и Чехия. Доставчик е на водещи производители в сферата на автомобилната, индустриална и битова електроника.

Производствените мощности в България се намират в гр. Ботевград, а развойният ни екип е в гр. София. Интегрейтид Микро-Електроникс България предлага професионално развитие на над 2780 души от региона и София.

В момента разширяваме екип Автоматизация в гр. Ботевград (екип, който създава и внедрява проeкти за приспособления и оборудване за основното ни производство) и търсим  Електронен дизайнер (Инженер автоматизация).

Основна цел на работата:

Да създава концепции за цялостната автоматизация на производствените процеси, да внедрява в практиката тези концепции, да проектира уреди и средства за автоматизация на процесите.

Основни задължения:

  • Контакти с ръководителите на проекти и с екипа на процесни и продуктови инженери с цел уточняване на спецификациите по машините/приспособленията, които отдел Автоматизация трябва да проектира и изработи по съответния проект;
  • Проектиране на електрониката и пускане в действие на машини за автоматизиране на производството; разработка на хардуера и софтуера за конкретна машина;
  • Изпълняване на проекти и контрол над производство на уреди и средства за автоматизация;
  • Проучване, предлагане и внедряване на нови методи за автоматизация на процесите.

Изисквания:

  • Висше техническо образование – за предпочитане в областта на електрониката, автоматиката или електротехниката;
  • Добри хардуерни познания (опит в разработка на хардуер) – цифрова и аналогова схемотехника;
  • Умения за работа с Atmel Microcontrollers и/или PLC;
  • Опит с програми за проектиране на платки;
  • Много добро ниво на владеене на програмен език C++;
  • Владеене на OrCAD и умения за тестване на електронни устройства се считат за предимство;
  • Опит в изработването на потребителски софтуер за специфични машини е плюс;
  • Английски език – устно и писмено на добро ниво (активна работа с техническа документация и кореспонденция);
  • Комуникативност и желание за работа в екип;
  • Инициативност и готовност за бърза реакция при възникнал проблем в производството;

Ние предлагаме:

  • Трудов договор с Интегрейтид Микро-Електроникс България;
  • Възможността да станете част от международна компания в сферата на автомобилната индустрия;
  • Социални придобивки – ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване;
  • Месторабота - Ботевград;
  • Осигурен фирмен транспорт за София, Мездра, Враца, Етрополе;
  • Фирмено обучение.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография чрез бутона по-долу, като задължително посочите референтния номер на позицията в полето Subject на съобщението.

Моля избройте и проектите, по които сте работили по време на образованието и/или трудовия си опит до момента и посочете софтуерните продукти, използвани за изпълнение на съответните проекти.

Краен срок: 06.06.2019 г.

От "ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ" ЕООД събираме следните данни за Вас, като: имена, адрес, телефон, пол, години, професионален опит, образование, квалификации и друга доброволно предоставена от Вас информация в автобиографията Ви, въз основа на предоставеното съгласие, с цел подбор и оценка на кандидатурата Ви за позицията, за която кандидатствате.
Съгласен съм   Не съм съгласен

ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ИНТЕГРЕЙТИД МИКРО-ЕЛЕКТРОНИКС БЪЛГАРИЯ ЕООД