08.05.2019
Технически ръководител пътно строителство и пътни съоръжения, ДЖИ ПИ ГРУП АД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Технически ръководител пътно строителство и пътни съоръжения

Строителна компания Джи Пи Груп АД търси да назначи на работа технически ръководител - пътно строителство и пътни съоръжения.

Основни изисквания:
-опит като технически ръководител при ръководене на строителни обекти -минимум 2 години
-висше или средно техническо образование, специалност пътно строителство или Строителство на сгради и съоръжения
-добри компютърни умения - работа с MS Office, AutoCad, MS Project, Internet
-шофьорска книжка кат. Б, активен шофьор
-възможност за командировки и чести посещения на обекти в страната
-добри организационни и ръководни умения;
-умения за работа в екип и в динамична среда;

Отговорности и задължения:
-организиране, ръководене и контрол на работата на поверения обект
-контролиране качеството на изпълняваните СМР, както и изпълнението им в съответствие с одобрените проекти и техническа документация
-приемане на извършени СМР от подизпълнители
-носене на отговорност за спазването на поставените в графика срокове
-съставяне на количествени сметки и ежеседмични отчети и доклади
-следене за разход на материали съгласно бюджета
-изготвяне и подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали
-провеждане на инструктажи по ТБТ
-спазване на процедурите съгласно интегрираната система за управление внедрена в компанията

Ние Ви предлагаме:
- Трудов договор;
- Коректност при заплащането;
- Отлични условия на работа в реномирана компания;
- обучения;
- Допълнителни социални придобивки.

Моля, да кандидатстват само сериозни кандидати, които отговарят на описаните по- горе изисквания и имат желание за дългосрочен ангажимент към фирмата.

При проявен интерес, моля, изпратете подробна трудова автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички данни предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
ДЖИ ПИ ГРУП АД  Известие за нови обяви
Повече за ДЖИ ПИ ГРУП АД
Всички обяви на ДЖИ ПИ ГРУП АД