13.05.2019, Ref.#: 64
★★★★★ ОХРАНИТЕЛИ - ДНЕВНИ СМЕНИ, ASP Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

ОХРАНИТЕЛИ - ДНЕВНИ СМЕНИ

„ASP“ Ltd. е една от първите частни охранителни компании на българския пазар. Дружеството се наложи като надежден и предпочитан партньор и след повече от 25/двадесет и пет / години, сме със значителен пазарен дял и лидерски позиции в охранителната индустрия в България.

Фирмата е сертифицирана и работи съгласно и изискванията на международните стандарти за качество, здраве и безопасност при работа и сигурност на информацията ISO 9001:2015, ISO/IES 27001:2013 и BS OHSAS 18001:2007.

“ASP” Ltd разширява своята дейност в охраната на големи търговски вериги и търси да назначи служители /ЖЕНИ и МЪЖЕ/ на длъжност Охранители за територията на гр. София за следните филиали в жк. „Х. Димитър“, жк. „Люлин“ , жк. „Младост“, жк. „Надежда“ и кв.“Драгалевци“.

Ако Вие притежавате:
• Средно образование:
• Интерес към нови предизвикателства;
• Желание за постигане на добри резултати
• Чисто съдебно минало;
• Добри комуникативни умения;

Вашите задължения ще включват:
• Изпълнение на задачи, свързани с режима на охрана на конкретния обект;
• Недопускане и своевременно предотвратяване на нарушения на охранявания обект;

Ние Ви предлагаме:
- Отлични условия на труд;
- Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден;
- ОТЛИЧНО ТРУДОВО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ / НАЙ – ВИСОКОТО ЗА БРАНША / - НАД 750 ЛЕВА ЧИСТО - ПРИ РАБОТА 2 / 2 ;
- Възможност за по - високи доходи при допълнителни смени;
- Първоначално обучение и фирмено униформено облекло;
- Възможност да се присъедините към една от най-добрите фирма в бранша;
- Редовно и коректно изплащане на трудовото възнаграждение;
- При постигнати добри резултати възможност за обучение и кариерно развитие в Дружеството.
- Работа по график - дневни смени.

Телефон за връзка 0884 770 787

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
ASP Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за ASP Ltd.
Всички обяви на ASP Ltd.