07.05.2019
★★★★★ Консултант за марката glo, КУЕРТИ ПРОМОУШЪНС ООД
Месторабота Русе; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти

Консултант за марката glo

Гр.Русе длъжност на пълно работно време.

За нас
Агенция QWERTY, партньор на Бритиш Американ Табако, набира консултанти за голям международен бранд glo, иновативен продукт от следващо поколение за нагряване на тютюн.

Искаш ли да бъдеш glo консултант - gloer ?
• Обичаш технологиите и си винаги в крак с иновациите.
• Умееш да комуникираш с различни хора.
• Умееш да вдъхновяваш и да убеждаваш.
• Имаш средно или висше образование.
• Искаш да бъдеш иноватор.
• Проявяваш интерес за работа в сферата на маркетинга.
• Искаш динамична работа извън офис.
• Обичаш да бъдеш част от екип и да постигате заедно поставените цели.

Отговорности
Основни отговорности
glo консултантът ще:

• Провежда срещи, презентации, консултации и демонстрации за продукта glo пред потенциални клиенти относно неговата правилна употреба и качества.
• Поддържа дългосрочна и ефективна комуникация с потребителите, като ги консултира и подкрепя в избора им на продукта glo.
Активно използва и увеличава социалната си и професионална мрежа от контакти с цел комуникиране на продукта glo.

Изисквания и необходими умения
Основни изисквания:

• Навършени 18 години.
• Висока професионална етика и лична почтеност. Амбициозен, решителен, устойчив.
• Активен шофьор (кат. В).
• Умение за работа с компютър.
• Активно присъствие в социалните мрежи, блогове и други.
• Лидерски умения - влиятелност върху мнението и поведението на хората, ориентиран към резултати, умение да създава и работи в екипи.
• Мотивиран, отзивчив, открит.
• Опит в сферата на консултирането за стоки и услуги се счита за предимство.
• Владеенето на Английски език ще се счита за предимство.

Ключов фактор за успех:

Ефективно печелене и задържане на нови потребители чрез социални контакти, чрез надеждни и непрекъснати ангажименти.

Ние Ви предлагаме
Предложението:

1. Професионално въвеждащо обучение.
2. Работно време - пълен работен ден.
3. Много добро фиксирано заплащане.

Всеки, назначен на позицията ще получи:

1. Служебен автомобил.
2. Служебни телефон и таблет.
3. Трудов договор с „Куерти Промоушънс“ ООД.

Ако отговаряте на описаните по-горе критерии и Ви допада нашето предложение, кандидатствайте за работа при нас, която може да Ви донесе повече ползи, отколкото очаквате.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. В случай, че сте харесали обявата ни, предложете длъжността и на приятел.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на КУЕРТИ ПРОМОУШЪНС ООД

Кандидатствай по тази обява
КУЕРТИ ПРОМОУШЪНС ООД  Известие за нови обяви
Повече за КУЕРТИ ПРОМОУШЪНС ООД
Всички обяви на КУЕРТИ ПРОМОУШЪНС ООД