16.05.2019
★★★★★ Продавач-консултанти/ки, МК-ОРО ЕООД
Месторабота София, ул. Околовръстен път 214 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време

Продавач-консултанти/ки

Фирма МК-ОРО ЕООД (верига магазини за златна и сребърна бижутерия), търси продавач-консултанти/ки за свой обект в София Ринг Мол, ул. Околовръстен път № 214.
Ако сте амбициозни, мотивирани и динамични и искате да се докоснете до света на бижутата, то вие сте правилния човек!

Отговорности:
- Обслужване на клиентите по изградени фирмени стандарти;
- Попълване на документи свързани с дейността;
- Приемане и подреждане на стоки;
- Следене за правилното съхранение на стоките;

Изисквания:
- Опит в продажбите;
- Завършено средно образование;
- Комуникативност и учтивост ;
- Умения за работа в екип;

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение на база резултати
- Работно време по предварителен график;
- Точни и коректни трудови взаимоотношения;
- Работа в приятна атмосфера.

Документите на всички кандидати ще се разгледат в условията на стриктна конфиденциалност.

Кандидатствай по тази обява
МК-ОРО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МК-ОРО ЕООД
Всички обяви на МК-ОРО ЕООД