03.05.2019
★★★★★ Юрисконсулт – процесуално представителство, Агенция за събиране на вземания ЕАД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Юрисконсулт – процесуално представителство

„Агенция за събиране на вземания” ЕАД е небанкова финансова институция, специализирана в купуването на просрочени вземания. Ние сме част от B2Holding - един от лидерите в сектора за Европа. Развиваме успешно дейността си в България и Румъния, включително чрез дъщерни дружества. Позицията ни на пазара е стабилна и утвърдена. Наши клиенти са банки, небанкови финансови институции, телекомуникационни дружества и други.

Във връзка с бързото и динамично развитие на нашата организация, търсим квалифициран, амбициозен и отговорен служител за позицията „Юрисконсулт“, който да се присъедини към екипа ни.

Вашите отговорности:
• Представлявате Дружеството по граждански дела, свързани с установителни искове по чл.422  във връзка с чл.415 от ГПК и с осъдителни искове, отговаряте за оформянето и подаването на искови молби и съпътстващите ги документи, извършвате процесуално представителство;
• Представлявате Дружеството пред нотариуси, частни съдебни изпълнители, юридически лица във връзка с оформяне на документи, свързани с водените искови производства;
• Приемате, разпределяте съдебни призовки и съобщения и други съдебни книжа, свързани с исковите производства;
• Извършвате и други действия, свързани с дейността на Дружеството.

Основни изисквания:
• Висше юридическо образование;
• Задължителен опит в процесуалното представителство - минимум 2 години;
• Познания в областта на кредитирането при извънбанкови финансови институции и свързаните с него възражения и съдебни искове;
• Много добра компютърна грамотност - MS Office;
• Аналитично мислене и систематичност, самоинициативност;
• Комуникативност и умения за работа в екип, високо ниво на организация на работата;

Познания в областта на банковото кредитиране и свързаните с него възражения и съдебни искове ще е предимство.

Предложението на компанията:
• Възможност за кариерно развитие и израстване в йерархичната структура на компанията;
• Стартово и последващи обучения за повишаване на квалификацията;
• Конкурентна фиксирана заплата;
• Динамична работа в млад и мотивиран екип;
• Социални придобивки - ежемесечни ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, служебен телефон;
• Трудов договор.

Как да кандидатствате?
Ако виждате успеха и професионалното си развитие в нашата компания, ако за Вас доброто управление се корени в новите идеи, екипната работа и лоялното отношение, очакваме подробна автобиография и актуална снимка.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствай по тази обява
Агенция за събиране на вземания ЕАД  Известие за нови обяви
Повече за Агенция за събиране на вземания ЕАД
Всички обяви на Агенция за събиране на вземания ЕАД