03.05.2019
★★★★★ Мениджър/ Експерт Контрол на качеството ПИП и финансови санкции, UniCredit Bulbank AD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Мениджър/ Експерт Контрол на качеството ПИП и финансови санкции

Всеки от нас непрекъснато търси най-доброто място за работа. Mясто, където идеите ни са наистина от значение.
Ние в УниКредит инвестираме в твоя талант, защото за нас хората са най-големият ни актив, който допринася за общността ни с разнообразния си опит, умения и светоглед.
Ние подпомагаме хората ни да растат като разкриваме уникалния им потенциал и инвестираме в тяхното професионално и личностно развитие.
Стани част от бъдещето, което градим всички заедно в една международна група, където Хората са много повече от служители и всеки съществено допринася за споделения ни успех.
Ти можеш да реализираш плановете си, да оставиш следа, да правиш важните неща.

Основните отговорности за позицията са да:

  • Осигурява постоянен контрол върху качеството на процесите свързани с превенция на рисковете свързани с изпирането на пари /ПИП/, финансирането на тероризма /ФТ/ и финансовите санкции /ФС/, чрез навременно и ефективно прилагане на правната и регулаторната рамка и изискванията на УниКредит Груп;
  • Участва в разработването и прилагането на ефективна програма за превенция на рисковете, базирана на анализ на рисковете, както и участие в разработването и прилагането на контроли по спазване изискванията за ПИП, ФТ и ФС;
  • Изготвя, съгласува и прилага политики и процедури за спазване изискванията на закона и стандартите на Групата;
  • Изготвя насоките във връзка с организирането, управлението и контрола на дейностите по събиране на информация свързана с клиентите, тяхната идентификация и извършваните от тях операции;
  • Изготвя предложения за одобрение и участва в съгласуването на Групови и местни документи и процеси, бизнес изисквания, справки, бланки по продукти и услуги и други;
  • Разкрива на Специализираната Дирекция за Финансово Разузнаване на Държавната Агенция за Национална Сигурност (САД – ДАНС) информация за клиенти, операции и сделки при съмнение за изпиране на пари и финансиране на тероризма;
  • Проследява статуса на одитните мерки (регулаторни, Групови и вътрешни) и съдейства за тяхното изпълнение;
  • Участва в разработването и прилагането на план за обучение на служителите в отдела, като активно участва и като лектор във водените обучения.

Подходящите кандидати имат:

  • Висше образование (икономическо или юридическо);
  • Минимум 4 години трудов опит във финансовата сфера или изпълнителната власт и опит на ръководна длъжност;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Познаване на бизнес процесите, продуктите и услугите в УКБ;
  • Познания по нормативната уредба и Груповите изисквания в областта;
  • Добри организационни и комуникационни умения;
  • Отлични аналитични способности, умения за преодоляване на проблеми и внимание към детайла;
  • Умения за управление на времето, за приоритизация на задачите и работа по паралелни задачи;
  • Умения за управление на промяната.

Информация за кандидатстване:

  • Месторабота: България, София
  • Как да кандидатствате: Изпратите актуална автобиография и мотивационно писмо

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Коледна Заплата

25 дни
отпуск

Кредити при преференциални условия

Допълнително здравно осигуряване и застраховка живот

Лятна
заплата

Отпуск за рождения ти ден

Почивни
станции

MultiSport/SportPass карти и обновени фитнес зали в централата ни

Кандидатствай по тази обява
UniCredit Bulbank AD  Известие за нови обяви
Повече за UniCredit Bulbank AD
Всички обяви на UniCredit Bulbank AD