24.04.2019
★★★★★ Технически сътрудник - складови операции, ЛАГЕРМАКС СПЕДИЦИО БЪЛГАРИЯ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Технически сътрудник - складови операции

Лагермакс Спедицио България ЕООД е дъщерно дружество на Lagermax Internationale Spedition със седалище в Залцбург, Австрия и основен предмет на дейност международен транспорт, спедиция и логистика. Във връзка с разширяване на логистичната си дейност компанията търси да назначи:
Технически сътрудник - складови операции.

Задължения и отговорности
Осъществяване на контакт с доставчици и партньори - писмена и устна кореспонденция.
Изготвяне на складова и транспортна документация.
Работа със складов софтуер.
Попълване на статистическа информация.

Изисквания
Отлични комуникативни и организаторски умения.
Способност за поемане на отговорност.
Образование: средно или висше.
Компютърни умения: MS Office, MS Outlook, Internet
Опит в логистиката или складовото стопанство е предимство.
Спазване на вътрешно фирмените правила.
Отговорно изпълнение на служебните задължения.

Ние предлагаме:
Коректни трудово-правни взаимоотношения.
Постоянен трудов договор на пълен работен ден.
Атрактивно стартово възнаграждение.
Много добра работна среда.
Възможност за професионално развитие.

Ако желаете да се присъедините към нашия екип, изпратете своето CV и актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за подбор на персонал. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
ЛАГЕРМАКС СПЕДИЦИО БЪЛГАРИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЛАГЕРМАКС СПЕДИЦИО БЪЛГАРИЯ ЕООД
Всички обяви на ЛАГЕРМАКС СПЕДИЦИО БЪЛГАРИЯ ЕООД