22.04.2019
Графичен дизайнер, СТУДИО КАМ ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Пазарджик; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Графичен дизайнер

Основни задължения:

- Реализира/ осъществява идейни проекти в графичен вид/ Работи с дигитални графични техники за осъществяването на идейни проекти;

- Оформя корпоративни продуктови и маркетингови материали (каталози, брошури и др.)

- Създава outdoor маркетинг продукти (банери, билбордове, плакати и др.)

- Обработва изображения за печатни и уеб материали (web and social media activities)

Изисквания:

- Практически опит на подобна длъжност, с предимство ще са кандидатите с опит и в създаването и редакция на текстове; извеждането на точните ключови думи и поставянето им на правилните места;

- Разбиране на процесите за производство на маркетингови материали

- Художествено-творческо и пространствено мислене;

- Естетически усет;

- Компютърна грамотност и бързина при работа с програми за векторна и растерна обработка на изображения: Adobe Illustrator, Adobe PhotoShop, CorelDraw

- Добри познания за работа с Adobe Creative Suite

- Отговорност към спазване на крайни срокове

Какво предлагаме:

Позиция с мотивиращо възнаграждение;

Отлични условия на труд в млад, енергичен и амбициозен екип;

Стандартна работна седмица;

Кандидатствай по тази обява
СТУДИО КАМ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СТУДИО КАМ ЕООД
Всички обяви на СТУДИО КАМ ЕООД