15.04.2019
★★★★★ Консултант, Софтурени Системи с Немски език, Adecco Bulgaria Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 2500 до 3500 BGN (Бруто); Езици: Немски, Английски

Консултант, Софтурени Системи с Немски език

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. По тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция, съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент, немска компания,която е водеща в Европа, търсим да назначим:

Основни задължения:

  • Мониторинг на уеб сървиси и апликационни сървъри
  • Обработка на докладвани  софтуерни инциденти
  • Регистриране, анализ, приоризиране  и оказване на съдействие при отстраняването на системни грешки в използваните системи и приложения
  • Отстраняване на технически и софтуерни инциденти или прехвърлянето им към компетентни отдели.
  • Разработване и изпълнение на  скрипт базирани  решения с цел  запълване на пропуски в определени процеси
  • Съдействие при тестване и документиране на процесите

Изисквания:

  • Образование – Висше или специално техническо образование или практически опит на сходна позиция
  • Опит в работата с бази данни
  • Познания в сферата на обекториентираното програмиране
  • Разбиране на сложни софтуерни и процесни системи
  • Немски език на добро ниво (B2)
  • Английско език на добро ниво.

Личностни качества:

  • Целеустременост/ Целенасоченост
  • Умения за работа в екип
  • Гъвкавост
  • Самостоятелност и инициативност
  • Комуникативност
  • Аналитични умения

Очакваме Вашето CV!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Adecco Bulgaria Ltd.

Кандидатствай по тази обява
Adecco Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Adecco Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Adecco Bulgaria Ltd.