16.04.2019, Ref.#: 694_ALL
★★★★★ ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ - Мол Марково тепе, МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ ЕООД
Месторабота Пловдив, руски (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 900 до 1100 BGN (Бруто)

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ - Мол Марково тепе

За нашите магазини, в който се предлагат колекциите на KENVELO / LeeCooper / Timeout в гр. Пловдив, Мол Марково тепе, бул. Руски набираме кандидати за позицията:

ПРОДАВАЧ - КОНСУЛТАНТ
Задължения:
• Обслужване на клиенти
• Прием, организиране и подреждане на складовите наличности по предварително определен ред;
• Извършване на етикиране, поставяне на цени, поставяне на аларми, закачалки и т.н;
• Следи състоянието на наличните стоки и своевременно информира за възникнали проблеми;
• Разнасяне и подредба на артикулите в магазина;

Изисквания към кандидатите:
• Позитивност, предприемчивост и умения за работа в екип.
• Отлични комуникативни умения
• Представителен външен вид
• Много добра езикова култура
• Владеенето на чужд език ще се счита за предимство
• Нагласа за динамична работа
• Опит на подобна позиция не е задължителен

Компанията предлага
• Работа на смени по предварително изготвен график (40ч. Седмично с два почивни дни)
• Работа в успешно развиващ се позитивен и динамичен екип
• Възможност за кариерно развитие и израстване в динамично разрастваща се международна Компания в областта на модерната търговия с дрехи
• Твърдо основно възнаграждение (900 бруто) + стимулираща бонусна система.
• Персонална отстъпка от продуктите в нашите магазини.
• Карти по програма MultiSport

При проявен интерес, моля, изпратете CV и актуална снимка.

Моля бъдете сигурни, че отговаряте на гореизложените условия преди да изпратите документите си.

Кандидатствай по тази обява
МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ ЕООД
Всички обяви на МОНТЕКРИСТО РИТЕЙЛ БГ ЕООД