15.04.2019, Ref.#: StK
★★★★★ НАЧАЛНИК ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД, САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
Месторабота Бяла (Варна); Постоянна работа; Пълно работно време

НАЧАЛНИК ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД

Melia Hotels International е водеща испанска хотелска верига и е сред най-големите в световен мащаб. Компанията има над 50 годишен опит в бранша и управлява повече от 350 хотела на четири континента.
Melia Hotels International търси да назначи високо мотивиран и отдаден на работата си професионалист, който да се присъедини към нашия екип в хотел "Sol Luna Bay Resort" 4* All Inclusive в гр. Бяла/Обзор, на следната позиция:

Отговорности и задължения:

• Организира и ръководи работата в склада;
• Осигурява входящ контрол при получаване на стоки в хотела;
• Организира придвижване на стоките до мястото на съхранение;
• Осъществява пряк контрол при изпълнение на заявките от склада към различните отдели в хотела;
• Следи за осигуряване на оптимална наличност от стоки на склад;
• Осигурява спазване на санитарните изисквания за съхранение на стоки;
• Материална отговорност по отношение на стоките на склад;

Изисквания към кандидатите:

• Опит на подобна позиция – мин. 3 години;
• Опит със софтуер за складово стопанство;
• Опит в складово стопанство на хотелски комплекс е предимство;
• Познания за принципите на HACCP за складово стопанство на хотел е предимство;
• Високо мотивирана и енергична личност, с чувство за отговорност;

Ние предлагаме:
* Работа в млад и енергичен екип.
* Много добри условия за работа, атрактивно заплащане и възможност за развитие в една от най-добрите туристически вериги в света.
* Конкурентен социален пакет, осигурени храна и служебен транспорт от гр. Варна
* Мотивиращо заплащане.

Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

0884 272-369 - РОСИЦА ЖЕЛЯЗКОВА

Кандидатствай по тази обява
САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
Всички обяви на САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД