15.04.2019, Ref.#: SI_2019
★★★★★ Стажант сервизен инженер, МАРВЕНА ДИАГНОСТИКА ЕООД
Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Английски

Стажант сервизен инженер

Марвена Диагностика ЕООД е водеща компания в страната, която разраства своята дейност и открива нови работни места на длъжност „Стажант сервизен инженер“. Ние сме дистрибутор на медицинска апаратура и консумативи за клинични лаборатории в България от повече от 10 години. Високото качество на сервизното обслужване е наш приоритет. Ние търсим млади и енергични хора, които да започнат своята кариера при нас. Като „Стажант сервизен инженер“ Вие ще бъдете част от екипа на нашия сервизен отдел. Ще преминете пълно обучение за всичко, което ще Ви бъде необходимо, за да се справяте с ежедневните задачи. Работата включва ремонтни и инсталационни дейности на апаратура от най-висок клас в цялата страна. Централният ни офис се намира в град София.

Вашите задължения и отговорности ще бъдат:
- инсталиране, ремонт, поддръжка и профилактика на медицинска апаратура в болнични заведения
- обучение на клиентите за работа с апаратурата
- установяване и проверка на рекламации от клиенти
- консултиране на клиентите на място и по телефона относно рутинната работа с апаратурата
- работа с техническа документация

Ако отговаряте на следните изисквания, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография:
- Вие сте студент четвърти курс или наскоро сте завършили Технически университет
- имате теоретични познания в областта на електрониката и/или електротехниката
- отлично владеете писмено и говоримо английски език
- имате добра компютърна грамотност: MS Office, опит в работата с различни компютърни операционни системи
- притежавате свидетелство за управление на МПС, категория В или по-висока
- притежавате добри комуникативни умения при общуване с клиенти и колеги
- умеете да работите в екип и сте амбициозни
- имате възможност да пътувате в страната и чужбина

Предимство имат завършилите кандидати или тези, на които предстои дипломиране от следните специалности:
- медицинска електроника
- биомедицинско инженерство
- медицинска техника или подобна
- средно специално образование в областта на електрониката и/или механиката
- друга инженерна специалност

Ние Ви предлагаме:
- въвеждащо обучение по стандартите на световните производители на медицинска апаратура
- възможност да започнете своето професионално развитие
- обучение в страната и чужбина
- работа в разнообразна и динамична сфера в екип от професионалисти
- трудов договор и дългосрочни трудови взаимоотношения

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография и мотивационно писмо на английски език. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ние спазваме Политиката за защита на личните данни и гарантираме конфиденциалност. Вашите данни ще бъдат съхранявани и обработвани за целите на процедурата по подбор на персонал.

Кандидатствай по тази обява
МАРВЕНА ДИАГНОСТИКА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за МАРВЕНА ДИАГНОСТИКА ЕООД
Всички обяви на МАРВЕНА ДИАГНОСТИКА ЕООД